reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

już czas się pakować :)

u mnie w szpitalu właściwie wszystko trzeba mieć swoje... no może oprócz pieluszek i chusteczek do pupki, ale tak na wszelki wypadek i to spakowałam ;) ;) hmmm... pewnie dlatego moja torba wygląda tak jak wygląda- czyli peka w szwach ;D ;D

 
reklama
Ja juz dawno spakowana i nawet nie pamiętam co tam jest :p
dla dzidzi nic nie biore oprócz skarpetek i czapeczki, przygotowałam wszystko tylko żeby K. wzioł jak bedziemy wychodzić.

http://www.maluchy.pl/porada/191
na tej liście oprócz oczywiście kosmetyków do makijażu :p rozwaliły nie krzyżówki :p jakos sobie nie wyobrażam wymeczonej po porodzie, karmiącej co 3 godziny i rozwiązujacej krzyżówki zwłaszcza jak moje tak wyczekane maleństwo bedzie leżec tuz koło mnie ::)
i tych rzeczy dla dzidzi to do jakiegoś bardzo okrojonego z funduszy szpitala chyba???
 
mada78 pisze:
na tej liście oprócz oczywiście kosmetyków do makijażu :p rozwaliły nie krzyżówki :p jakos sobie nie wyobrażam wymeczonej po porodzie, karmiącej co 3 godziny i rozwiązujacej krzyżówki zwłaszcza jak moje tak wyczekane maleństwo bedzie leżec tuz koło mnie ::)

bo te krzyżówki to pewnie na czas do porodu, machniom sobie pomiędzy skurczami :p
 
już sama nie wiem... moja ginka prowadząca jest ordynatorką w szpitalu w którym bedę rodziła, także najlepiej jak po prostu zapytam sie jej :)
 
W każdym szpitalu czegoś innego wymagają. U mnie lepiej mieć własne ciuszki dla dzidzi bo te szpitalne sa w strasznym stanie. Co do pampersów to biorę swoje ponieważ przydział szpitalny to 2 pampersy dziennie.
 
majtki siatkowe są super przy takiej pogodzie a pozatym przepuszczają powietrze w przeciwieństwie do zwykłych.Wszystkie dziewczyny w pokoju je miałyśmy i wcale nie kosztują majątku i można je kupić w każdej aptece
 
u mnie w aptece jak zapytałam o te majty to baba zrobiła oczy jak pięc złotych i mówi ze on wogóle o czyms takim nie słyszała.chyba będe musiał gdzie indziej popytac.
 
reklama
ja szczerze mówiąc tez w kilku aptekach pytałam o te gatki poporodowe i ... tez nie było... dopiero w którejs tam z kolei dostałam... paczka 7 sztuk za jakieś 8 zł
 
Do góry