reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

już nie długo poród i zaczyna wszystko boleć

No to jeszcze z tydzien i lakarze powiedzieliby ze ciaza jest donoszona :)
Ale faktycznie masz jeszcze czas :)
Ja starszego synka urodzilam 3 tygodnie wczesniej, a tego mlodszego, ktory obecnie ma rok urodzilam 1 tydzien wczesniej :)

Co do porodu to jesli bys nie miala rozwarcia, to pytaj polożną jakie ćwiczenia wykonywać aby je przyspieszyc. Ogolnie jak czegos nie wiesz, to pytaj położnych i Ty i one będziecie chciały aby porod był jak najkrotszy :)
 
reklama
Nie ma za co :)
U mnie jeszze w celu przyspieszenia rozwarcia w obu przypadkach pomoglo siedzenie na takim fotelu/worku. Jest on dość nisko, siedzi sie w rozkroku, mnie najbardziej odpowiadała pozycja z lekkim pochyleniem do przodu :)
Co do mierzenia czestotliwosci skorczow, topamietaj ze mierzysz czas pomiędzy początkiem jednego a początkiem następnego skurczu.

Powiem Ci, ze dzieci to chyba najcudowniejsze co moze się przydarzyc kobiecie :)
 
Do góry