reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Już nie mam okruszka...

Renotka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Sierpień 2009
Postów
55
Miasto
Sosnowiec
Witam,
dokładnie pamietam kiedy logowałam sie na tym forum ze wspaniała wiadomością o okuszku. Byłam wtedy w 6 tygodniu...to były piekne chwile. Niestety nasza radość nie trwała długo. Dwa tygonie później dowiedziałam się, że niestety okruszek obumarł. Moje maleństwo było za słabe by się dalej rozwijać lub zaszkodziła mu jakaś infekcja. Teraz gdy już w miare doszłam do stanu normalności mogę napisać powyższą wiadomość. To nieprawdopodobne jak w ciągu kilku dni można poczuć się rodzicami, jak strasznie można pokochać nie narodzone jeszcze maleństwo. Teraz czekam kiedy znów będę mogła cieszyć sie takim stanem. Jestem przekonana, że okuszek jeszcze wróci a raczej jego braciszek lub siostrzyczka...
 
reklama
Renotka strasznie mi przykro, że i Ciebie to spotkało!! Dla Twojego Okruszka zapalam światełko(*). Zapraszam tez na wątek główny "Ciąża po poronieniu"... Ja powoli staje na nogi po mojej stracie, właśnie dzięki dziewczynom z forum! Trzymaj się dzielnie!!!
 
czesc dziewczyny.mam nadzieje ze mi pomozecie.w 2006 roku mialam wywowylany porod-moj synek zmarl w 22tygodniu ciazy..dlugo nie moglam dojsc do siebie az w lipcu tego roku zaszlam w ciaze!ale cos bylo nie tak..w 9 tygodniu dowiedzialam sie ze jest pusty pecherzyk ciazowy...bez fasolki....;-( mialam zabieg w zeszla środe..kiedy moge sie starac o nastepne dziecko???bardzo chcemy z mezem powiekszys rodzine..czy cos jest ze mna nie tak????odp prosze...
 
maksymiliana - Ty też się trzymaj! Może razem zaczniemy starania o następną dzidzię! To przykre, ale na tym forum już jest nas na pewno 4, które straciliśmy nasze Aniołki tego samego dnia:(
 
czesc dziewczyny.mam nadzieje ze mi pomozecie.w 2006 roku mialam wywowylany porod-moj synek zmarl w 22tygodniu ciazy..dlugo nie moglam dojsc do siebie az w lipcu tego roku zaszlam w ciaze!ale cos bylo nie tak..w 9 tygodniu dowiedzialam sie ze jest pusty pecherzyk ciazowy...bez fasolki....;-( mialam zabieg w zeszla środe..kiedy moge sie starac o nastepne dziecko???bardzo chcemy z mezem powiekszys rodzine..czy cos jest ze mna nie tak????odp prosze...
powinnaś lepiej porozmawiac z lekarzem, a nie na forum
takie spawy sa indywidualne raczej...
zycze Ci spelnienia marzenia i duzo wiary !!!
 
powinnaś lepiej porozmawiac z lekarzem, a nie na forum
takie spawy sa indywidualne raczej...
Zycze ci spelnienia marzenia i duzo wiary !!!


o ile wiem to na forum dzielimy sie doswiadczeniami wiec o co ci chodzi??rowniez zadalm pytanie i oczekuje odpowiedzi.a jesli chodzi o lekarza to wiem co mowil i teraz chce wiedziec co mowil innym dziewczyna aby sie poradzic.to wszystko.w ogole nie rozumiem twojego komentarza ale spox.
 
reklama
Do góry