reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Juz nie wiem co to - problemy z gardłem

reklama
Kiedyś w byłam u laryngologa który stwierdził u mnie "narosl " na gardle dolnym obok strun głosowych myślicie ze to.wszytsko ma coś.wspolnego ze sobą ?
Tak naprawdę nikt ci nie da tutaj odpowiedzi na to może ci odpowiedzieć tylko lekarz . Do którego lepiej udać się szybciej niż później i żałować , że się zwlekało.
 
No właśnie nie dał powiedział.ze to może być wszystko od jakichś polipów po jakieś brodawki guzków śpiewaczych
 
No właśnie nie dał powiedział.ze to może być wszystko od jakichś polipów po jakieś brodawki guzków śpiewaczych
Skoro twierdził że wszystko tym bardziej powinien dać , nie rozumiem jego podejścia . Najlepiej skonsultować to wszystko z dobrym chirurgiem
 
reklama
A co to jest ten brodawczak ? Bo polipy to już doczytałam
Nie wiem na internecie różne rzeczy piszą , ja już się przekonałam żeby nie wierzyć we wszystko co pisze w internecie. Naprawdę zamiast to czytać i dokładać sobie do głowy i się zadręczać umówić się do lekrza na prywatnie porządnego którego zleci inne badania i rozpozna schorzenie. Tu nikt nie da ci jasnej i rzetelnej odpowiedzi , twoj opis plamki itp ktoś z forum w pisze w google i , powie , że masz to czy to, i tylko nie potrzebnie cię nastraszy a ty niepotrzebnie będziesz się dołować .nikt nie jest tu lekarzem i tak naprawdę nie ma pojęcia. Naprawdę umów się do lekarza i nie zwlekaj
 
Do góry