reklama

już tyle urosłem, urosłam !!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2008' rozpoczęty przez ewa_adu, 23 Luty 2008.

1. ewa_adu

ewa_adu Fanka BB :)

Dziewczyny, piszcie please ile ważą i jak przybierają na wadze Wasze dzieciaczki. Bo ja się zastanawiam jak to jest z Kubulkiem. Nie wiem w końcu czy on się najada moim mleczkiem bo od 2 dni coś się niespokojny zrobił. NIe wiem czy to przez te kolki czy ten pobyt w szpitalu :baffled: Niby na wadze przybrał OK ale mi strasznie zaczął ostatnio ulewać i wiem że muszę ową wagę kontrolować. A w ogóle to od wczoraj się wkurza przy cycu, łapie, puszcza... sam nie wie co chce :-( Nie wiem, może głodny.. ale je dużo i długo śpi po jedzeniu to chyba głodny nie jest. Ale jak ma focha to uparcie wciąż walczy o smoczek. Choć myślę że może przez stres w szpitalu ma taką potrzebę ssania. Ale cyca jak ssie to się wkurza a jak dam smoka to spokój :confused:

Mój Kubulek ur 3800 w wieku 5 tyg 4650.
    To chyba tak Ok? Pediatra mówi że ok.

2. Albiniec

Albiniec Styczniowe mamy'08

Dawid urodzeniowa waga 3800g utrata w 4 dobie do 3450g i od tej wagi Pani Dr Pediatra kazała liczyć. I tak to wykgląda w 5 tyg.:
    DSCN1747.JPG

3. reklama
  4. ewa_adu

Hehe, to na golasa bez pampersa pewnie tyle co mój KUba. Ale nasi chłopcy mieli identyczną wagę urodzeniową - fajnie :-D
    Jak będę wychodzić ze szpitala to poproszę by mi Kubę zważyli, bo zaczął mi strasznie ulewać. Może być od nadmiaru leków?

5. e-stera

e-stera Fan(ka)

Oliś waga urodzeniowa 2225kg,, spadek wagi 2050kg, na dzień dzisiejszy 3300kg.Czyli w 2 miesiące przybrał 1, 25 dag.
    Trochę mało ale dopiero od 3 tygodni dobrze je.

6. mili801

mili801 Styczniowe mamy'08

Moja Natalia jak sie urodzila to wazyla 3320 w drugiej dobe spadla jej waga do 3300 a w czwartej przybrala czyli na wyjsciu ze szpitala miala 3350 a teraz w 7 tygodniu jak wchodze na wage elektroniczna to wazy miej wiecej 4100 jest to nie dokladne bo najpierw wchodze sama na wage a potem razem z nia ale w nastepnm tygodniu powinno byc szczepienie wiec wtedy bede wiedziec ile Natali wazy dokladnie

7. pandorax

pandorax Styczniowe mamy'08

Tobi urodził się prawie 4 kilogramowy - dokładnie 3950, spadło do 3670, a teraz tzn po 6 tg jest ok 6kg, ale to wdg wagi domowej - jutro na szczepieniu zweryfikujemy. Te Wasze cudeńka to można jeszcze na rękach ponosić, mój klopsik jest ogromny:szok:

8. Paulinek

Paulinek Styczniowe mamy'08

Waga startowa 1640 i 40 cm, spadek do 1440. Obecnie 4650 i 52 cm.

9. ewa_adu

To tyle co Jakubek !

10. reklama
  11. Albiniec

Albiniec Styczniowe mamy'08

Pandi, jeżeli maleństwo wazy rzeczywiscie 6 kg to wazy za dużo, może bedą kazali ci go troche odchudzić. Mojej przyjaciółki synek majac 2 miesiace ważył 7400g i lekarz kazał natychmiast go odchudzić, bo dla niemowlaków to niebezpieczne a potem jak bedzie starszy to moze miec problemy z nadwagą.
    Jezeli karmisz tylko piersią to pewnie masz tłusciutkie mleko.

12. helena-lidia

helena-lidia Styczniowe mamy'08

waga przy urodzeniu- waga w 6 tyg
    Karol 4100 -5500
    Wiktoria 3700- 6200
    Lukasz 3500 -5400
    karol przytyl najmniej a wiktoria jest szczupla i nikt nic nie mowil jak chodzilam na szczepienia:blink:

Poleć forum