reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

już tyle urosłem, urosłam !!!

ewa_adu

Fanka BB :)
Miasto
Bolesławiec
Rozwiązania
0
Dziewczyny, piszcie please ile ważą i jak przybierają na wadze Wasze dzieciaczki. Bo ja się zastanawiam jak to jest z Kubulkiem. Nie wiem w końcu czy on się najada moim mleczkiem bo od 2 dni coś się niespokojny zrobił. NIe wiem czy to przez te kolki czy ten pobyt w szpitalu :baffled: Niby na wadze przybrał OK ale mi strasznie zaczął ostatnio ulewać i wiem że muszę ową wagę kontrolować. A w ogóle to od wczoraj się wkurza przy cycu, łapie, puszcza... sam nie wie co chce :-( Nie wiem, może głodny.. ale je dużo i długo śpi po jedzeniu to chyba głodny nie jest. Ale jak ma focha to uparcie wciąż walczy o smoczek. Choć myślę że może przez stres w szpitalu ma taką potrzebę ssania. Ale cyca jak ssie to się wkurza a jak dam smoka to spokój :confused:

Mój Kubulek ur 3800 w wieku 5 tyg 4650.
To chyba tak Ok? Pediatra mówi że ok.

reklama
G

goscinnie

Gość
Dawid urodzeniowa waga 3800g utrata w 4 dobie do 3450g i od tej wagi Pani Dr Pediatra kazała liczyć. I tak to wykgląda w 5 tyg.:
DSCN1747.JPG

ewa_adu

Fanka BB :)
Miasto
Bolesławiec
Rozwiązania
0
Hehe, to na golasa bez pampersa pewnie tyle co mój KUba. Ale nasi chłopcy mieli identyczną wagę urodzeniową - fajnie :-D
Jak będę wychodzić ze szpitala to poproszę by mi Kubę zważyli, bo zaczął mi strasznie ulewać. Może być od nadmiaru leków?

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
Rozwiązania
0
Oliś waga urodzeniowa 2225kg,, spadek wagi 2050kg, na dzień dzisiejszy 3300kg.Czyli w 2 miesiące przybrał 1, 25 dag.
Trochę mało ale dopiero od 3 tygodni dobrze je.

mili801

Styczniowe mamy'08
Miasto
Legnica
Rozwiązania
0
Moja Natalia jak sie urodzila to wazyla 3320 w drugiej dobe spadla jej waga do 3300 a w czwartej przybrala czyli na wyjsciu ze szpitala miala 3350 a teraz w 7 tygodniu jak wchodze na wage elektroniczna to wazy miej wiecej 4100 jest to nie dokladne bo najpierw wchodze sama na wage a potem razem z nia ale w nastepnm tygodniu powinno byc szczepienie wiec wtedy bede wiedziec ile Natali wazy dokladnie

pandorax

Styczniowe mamy'08
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
Tobi urodził się prawie 4 kilogramowy - dokładnie 3950, spadło do 3670, a teraz tzn po 6 tg jest ok 6kg, ale to wdg wagi domowej - jutro na szczepieniu zweryfikujemy. Te Wasze cudeńka to można jeszcze na rękach ponosić, mój klopsik jest ogromny:szok:

G

goscinnie

Gość
Pandi, jeżeli maleństwo wazy rzeczywiscie 6 kg to wazy za dużo, może bedą kazali ci go troche odchudzić. Mojej przyjaciółki synek majac 2 miesiace ważył 7400g i lekarz kazał natychmiast go odchudzić, bo dla niemowlaków to niebezpieczne a potem jak bedzie starszy to moze miec problemy z nadwagą.
Jezeli karmisz tylko piersią to pewnie masz tłusciutkie mleko.

reklama

helena-lidia

Styczniowe mamy'08
Miasto
miescisko
Rozwiązania
0
waga przy urodzeniu- waga w 6 tyg
Karol 4100 -5500
Wiktoria 3700- 6200
Lukasz 3500 -5400
karol przytyl najmniej a wiktoria jest szczupla i nikt nic nie mowil jak chodzilam na szczepienia:blink:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry