reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

już tyle urosłem, urosłam !!!

ewa_adu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Czerwiec 2007
Postów
963
Miasto
Bolesławiec
Dziewczyny, piszcie please ile ważą i jak przybierają na wadze Wasze dzieciaczki. Bo ja się zastanawiam jak to jest z Kubulkiem. Nie wiem w końcu czy on się najada moim mleczkiem bo od 2 dni coś się niespokojny zrobił. NIe wiem czy to przez te kolki czy ten pobyt w szpitalu :baffled: Niby na wadze przybrał OK ale mi strasznie zaczął ostatnio ulewać i wiem że muszę ową wagę kontrolować. A w ogóle to od wczoraj się wkurza przy cycu, łapie, puszcza... sam nie wie co chce :-( Nie wiem, może głodny.. ale je dużo i długo śpi po jedzeniu to chyba głodny nie jest. Ale jak ma focha to uparcie wciąż walczy o smoczek. Choć myślę że może przez stres w szpitalu ma taką potrzebę ssania. Ale cyca jak ssie to się wkurza a jak dam smoka to spokój :confused:

Mój Kubulek ur 3800 w wieku 5 tyg 4650.
To chyba tak Ok? Pediatra mówi że ok.
 
reklama
Dawid urodzeniowa waga 3800g utrata w 4 dobie do 3450g i od tej wagi Pani Dr Pediatra kazała liczyć. I tak to wykgląda w 5 tyg.:
DSCN1747.JPG
 
Hehe, to na golasa bez pampersa pewnie tyle co mój KUba. Ale nasi chłopcy mieli identyczną wagę urodzeniową - fajnie :-D
Jak będę wychodzić ze szpitala to poproszę by mi Kubę zważyli, bo zaczął mi strasznie ulewać. Może być od nadmiaru leków?
 
Oliś waga urodzeniowa 2225kg,, spadek wagi 2050kg, na dzień dzisiejszy 3300kg.Czyli w 2 miesiące przybrał 1, 25 dag.
Trochę mało ale dopiero od 3 tygodni dobrze je.
 
Moja Natalia jak sie urodzila to wazyla 3320 w drugiej dobe spadla jej waga do 3300 a w czwartej przybrala czyli na wyjsciu ze szpitala miala 3350 a teraz w 7 tygodniu jak wchodze na wage elektroniczna to wazy miej wiecej 4100 jest to nie dokladne bo najpierw wchodze sama na wage a potem razem z nia ale w nastepnm tygodniu powinno byc szczepienie wiec wtedy bede wiedziec ile Natali wazy dokladnie
 
Tobi urodził się prawie 4 kilogramowy - dokładnie 3950, spadło do 3670, a teraz tzn po 6 tg jest ok 6kg, ale to wdg wagi domowej - jutro na szczepieniu zweryfikujemy. Te Wasze cudeńka to można jeszcze na rękach ponosić, mój klopsik jest ogromny:szok:
 
Pandi, jeżeli maleństwo wazy rzeczywiscie 6 kg to wazy za dużo, może bedą kazali ci go troche odchudzić. Mojej przyjaciółki synek majac 2 miesiace ważył 7400g i lekarz kazał natychmiast go odchudzić, bo dla niemowlaków to niebezpieczne a potem jak bedzie starszy to moze miec problemy z nadwagą.
Jezeli karmisz tylko piersią to pewnie masz tłusciutkie mleko.
 
reklama
waga przy urodzeniu- waga w 6 tyg
Karol 4100 -5500
Wiktoria 3700- 6200
Lukasz 3500 -5400
karol przytyl najmniej a wiktoria jest szczupla i nikt nic nie mowil jak chodzilam na szczepienia:blink:
 
Do góry