reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Już z nami - Kwietniowe Maleństwa !!!

OK, MADZIALLENKA - jak wolisz.....:-) ja tylko myslalam ze to bedzie lista wg kolejnosci rozdwajania.....bo tak byloby przejrzysciej.....liste z terminami juz mamy, a i tak wg tych terminow raczej nie bedziemy rodzic...;-)
 
reklama
SAMI hehe jakoś nie ma chętnej ... chyba musimy poczekac aż zacznie się samo dziać hehe no chyba kochana że ty sie piszesz ?? ;-) Bo ja to tam poczekam aż się coś zacznie hehe ;-)
 
aneta ale madzialenka moze ta liste poprawiac tak ze z poczatku beda rozdwojone a potem kolejka oczekujaca :laugh2:
tak wiec madzialenka moze monike z kolejki oczekujacej wymarzesz skoro jest juz wpisana 2 razy?
mi sie podoba tak jak jest bo wiadomo kto juz urodzil a kto nastepny do golenia ...
 
Ach:-) to jeszcze tutaj napiszę:rofl: bo tam na liście nie ma mojego terminu. Ja wg. planu mam się rozdwajać 11 kwietnia:biggrin2:
 
No dziewczynki lista poprawione!!!!
Anetko właśnie tak jak M_ktosia myślałam żeby były najpierw rozdwojone kwietnióweczki a później nastęne terminami i będzie się przetasowywać po kolei. Wiesz, jak się zacznie robić naprwdę gorąco :) - a wszystko na to wskazuje - to nie wiem czy nadążę z wpisywaniem :), a tak mamy szablonik!!!
 
Madziallenka jeżeli moge się wtrącić - a może jak urodzi się dziewczynka to wpisywać na różowo a jak chłopczyk to na niebiesko. :-) wtedy fajnie by było widać ile chłopczyków a ile dziewczynek.
 
Madzialenka - super! o czymś takim właśnie myślałam. A kto to będzie uzupełniał jak ty będziesz na porodówce?
 
reklama
Hehehe MADZIALLENKA - wlasnie o to chodzi zeby rozdwojone byly na poczatku...:-D no cool lista juz jest, teraz czekamy tylko na nastepne dzieciatko :-)
Mysle ze tem pomysl SAMI z kolorkami jest bardzo dobry...:-)
 
Do góry