reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Juz zaraz WAKACJE:)

reklama
my byliśmy po sezonie we wrześniu i płaciliśmy 10 Eur od osoby i full wypas
znajomi byli w Baśka Woda w lipcu i płacili 15 Euroo od osoby
 
my urlop mamy meega dł(tzn ja to ja nie? wiciaz na przymusowym urlopie:baffled:..ale maz dostał od 4-31 lipca:-):-):-):-):-)..i gdyby nie budowa to bankowo gdzies w terenie bysmy byli,le tak..to kurcze ciezko nam planowac.bo nie wiemy na jakim etapie wówczas bedzie budowa, czy bedziemy przy niej potrzebni(tak by szybciej ja ukonczyli- bo "widzimy", ze chłopaki jak nie staniesz im nad głowow to pitola to:dry:..ale nad nasz kochany Bałtyk ja z Duska na 100% zawitam..licze, ze takze z małzowinem:tak:..no i takze cos tam sobie planujemy, ze moze rejony lubelszczyzny odwiedzimy..ale poki co ta take zarysy wakacyjne..i stad pomysł, ze jednak do Pl nie lecimy samolotem w lipcu, ale jedziemy naszym busem - tak by być"mobilnym"..bo autko w pl miesiac temu juz sprzedalismy .

Co do zagranicznych wycieczek - tu w UK sa tansze o wiele tansze niz w biurach w PL..i przed całkowitym powrotem do pl zamierzamy conajmniej 2 zaiczyc..np. wypas Teneryfa na 2 tyg juz od 600 f za dwie osoby:-)
 
Ja to juz nic nie planuje bo ostatnio plany byly wielkie a skonczylo sie na samej polsce w dodatku deszczowo...Zobaczymy w maju...
 
Pati co racja to racja:-D:-D:-D..ale jak w lipcu nad Baltykime Cie nie spotkam to - "Twoja rozczochrana"..no i wczesniej kurcze licze ze Wy do nas a my do Was..:-)
 
reklama
Do góry