reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Juz zaraz WAKACJE:)

Ania76

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2005
Postów
2 134
Miasto
Warszawa
Tak mnie dzisiaj naszlo....
Juz mysle o sloneczku, letnich sukienkach no i o wakacjach.
Nie wiem kiedy sie za to zabrac ale chyba juz niedlugo.
Chcielibysmy pojechac z Matim na super wakacje, gdzie niedaleko, np. Wlochy, zeby bylo cieplo i przyjemnie.
jesli mozecie cos polecic to piszcie prosze.:-):-):-)Moze bylyscie w jakims fajnym miejscu wy albo Wasi znajomi.:-):-)
jeszce nie wiem kiedy pojedziemy albo raczej polecimy bo nie wyobazam sobie jazdy samochodem z mlodym dluzej niz 2 godziny w czasie jego drzemki
 
reklama
Ania, hihi, wlasnie rozmawialismy z Malzowinem na temat planow urlopowych ;) Wiec temat jak najbardziej na miejscu ;)
Fajnie to zabrzmialo - "gdzies niedaleko, np. Wlochy" :)) Te pod Warszawa?? hehehe....... A serio - nie mamy zadnych miejsc godnych polecenia, niestety. Sami szukamy czegos nad morzem, tyle ze naszym, Baltyckim. Najlepiej gdzies w okolicach Gdanska, lub srodkowego wybrzeza... Tez czekamy na propozycje kochanych Cioteczek ;)
No i oczywiscie kolonie zeglarskie z przedszkolem w planach...... kto sie pisze?????
 
Ania my w ubiegłym roku bylismy na Chorwacji - Wyspa Hvar w miejscowosci Stari Grad bardzo bardzo polecam było super:-D:-) w tym roku chyba tez tam zawitamy tylko ze w okresie kwitnienia lawendy............ ah ale sie rozmazyłam tam tak cudnie pachnie:tak:pyszne jedzenie, wino i super noclegi wszystko załatwialismy przez TUI
 
Sylwia a jechaliscie tam samochodem o ile dobrez pamietam, prawda??
ile zajela Wam podroz?
moze jakos sie uda poleciec tam samolotem,
ile kosztowal nocleg??? a co jadl Wojtus??to samo co wy, nadawalo sie?
a kiedy kwitnie lawenda?? Oj Sylwia tez sie rozmarzylam..
i napisz cos wiecej, co robiliscie, czy byl basen dla Wojtusia, plaza???
dzieki bardzoooooo:-):-):-)

heatherku- ja nasze morze uwielbiam, ale po wyjezdzie w tamtym roku , juz szybko tam nie pojade, chyba ze na pare dni ale nie caly urlop, nie bylo niestety pogody i nie bylo co robic, a jak sie wybralismy do Gdyni/Gdanska to byly koszmarne korki...-masakra
zeglarskie kolonie mowisz?! Fajnie by bylo:)
 
Aż się rozmarzyłam tymi Waszymi planami....
My pewnie monotematycznie: mam nadzieję, że jak się nam drugie młode urodzi, to nie będzie nic stało na przeszkodzie, żeby całe wakacje spędzić na naszej działeczce na Mazurach. Gdzie oczywiście niezmiennie zapraszam, choć być może warunki spania dla gości będą namiotowe.
 
ja jeszcze nic nie mam w planach choć urlop zaklepany mam na początku czerwca - więc pewnie jakas zagraniczna wycieczka + oczywiscie weekendowe wypadziki, których mam najdzeję w tym roku będzie więcej
 
My jeszcze nie mamy urlopu zaklepanego, ale na przedluzone albo sobotnio-niedzielne wypadziki tez sie piszemy:-):-):-)
dzisiaj sobie ogladalam zdjecia z Czarnogory i chyba widzialam Sylwia zdjecie lawendy kwitnacej - tak mi sie wydawalo, piekne:-):-)
 
Sywia bylam na stronie TUI sa super wycieczki do chorwacji ale tylko z wlasnym dojazdem..buuuuu...a sie napalilam....
poszperam jeszce gdzie indziej...
 
Ania, my byliśmy w zeszłym roku z Marcinkiem w Tunezji - bomba! Lot z Warszawy to niecałe 3 godzinki, pogoda zapewniona, egzotyczna przyroda... :-) Polecam
 
reklama
A gdzie byliscie, i z jakiego biura, jak jedzenie, w jakim miesiacu byliscie, nie bylo za goraco, napisz prosze wiecej
jak sie Marcinkowi podobalo?
 
Do góry