reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszego maleństwa

*Vanilia*

Moderatorka
Dołączył(a)
8 Maj 2011
Postów
2 449
Dziewczyny postanowiłam założyć temat o tym jak urządzamy pokoiki dla maluszków:-)

pierwsza chcę się pochwalić:-D taka chwalipięta ze mnie

Łóżeczko jeszcze bez pościeli, ale za to ściana już gotowa



 
reklama
uroczy pokoik kochana :) u mnie nie ma się czym chwalić, u nas mały będzie miał kącik w naszym jednym pokoju, bo mamy kawalerkę.. ale zmieścimy się i nie będzie ciasno ;p
 
Wy macie sypialnię, a u nas ten jeden pokój musi tyle funkcji spełniać, że szok, też pewnie coś przykleję nad łóżeczkiem, ale czekam na razie na komodę i sobie poprzestawiamy meble, żeby się to jakoś ładu trzymało, dlatego my jeszcze kącika nie mamy :)
 
naprawde slicznie!

a co dopiero jak tam dzidzia zamieszka :tak:

ja jak w koncu kupie komode to tez wkleje fotki bo my pokoik juz praktycznie gotowy dla Juniorka mamy :-)
 
reklama
Tak czekałam na ten temat:) Vanilia ślicznie:-)
U nas ponieważ ciagle siedzimy u rodziców i czekamy na oficjalny odbiór naszego mieszkania to w tym temacie wszystko stoi w miejscu...wiec ja mimo wielkich checi pewnie jeszcze przez miesiąc, jak nie dłużej nie bede miała czym się pochwalić:(
 
Do góry