reklama

Kącik dla naszego maleństwa

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2012' rozpoczęty przez *Vanilia*, 22 Listopad 2011.

1. *Vanilia*

*Vanilia* Fanka BB :)

Dziewczyny postanowiłam założyć temat o tym jak urządzamy pokoiki dla maluszków:-)

pierwsza chcę się pochwalić:-D taka chwalipięta ze mnie

Łóżeczko jeszcze bez pościeli, ale za to ściana już gotowa

2. cyśka

cyśka drogeriamarco.pl

Vanilia - śliczne te naklejeczki!!!! :):)

3. reklama
  4. bliznak

bliznak Fanka BB :)

Ale śliczny pokoik bedzie. Te miśki to słodziaki. :-):-):-)

5. Suzi86

Suzi86 Fanka BB :)

uroczy pokoik kochana :) u mnie nie ma się czym chwalić, u nas mały będzie miał kącik w naszym jednym pokoju, bo mamy kawalerkę.. ale zmieścimy się i nie będzie ciasno ;p

6. *Vanilia*

Suzi u nas też łóżeczko stoi w naszej sypialni;-) też mamy małe mieszkanko z tym że 2 pokojowe

7. Suzi86

Wy macie sypialnię, a u nas ten jeden pokój musi tyle funkcji spełniać, że szok, też pewnie coś przykleję nad łóżeczkiem, ale czekam na razie na komodę i sobie poprzestawiamy meble, żeby się to jakoś ładu trzymało, dlatego my jeszcze kącika nie mamy :)

8. *Vanilia*

Suzi rozumiem że z jednym pokojem do wszystkiego musi być ciężko, ale dacie radę;-)

9. Suzi86

na razie musi nam wystarczyć ;p ale nie na długo ;)

10. reklama
  11. Flower

Flower Fanka BB :)

naprawde slicznie!

a co dopiero jak tam dzidzia zamieszka :tak:

ja jak w koncu kupie komode to tez wkleje fotki bo my pokoik juz praktycznie gotowy dla Juniorka mamy :-)

12. Paluszek_

Paluszek_ Fanka BB :)

Tak czekałam na ten temat:) Vanilia ślicznie:-)
    U nas ponieważ ciagle siedzimy u rodziców i czekamy na oficjalny odbiór naszego mieszkania to w tym temacie wszystko stoi w miejscu...wiec ja mimo wielkich checi pewnie jeszcze przez miesiąc, jak nie dłużej nie bede miała czym się pochwalić:(

Poleć forum