reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszego maleństwa

reklama
A to Nasz kącik Filipka:

DSC02577.jpgDSC02576.jpg
 
Ooo mam takiego osiołka jak ty :-p kolega nam przywiózł jak przyszła nasza dostawa chusteczek nawilżanych :-D mam jeszcze prosiaczka, ale koniecznie muszę kupić tygryska, bo brakuje mi w jednym miejscu czegoś :-)

choć wcale nie planowałam naklejek bajkowych :-( miałam w planie właśnie biedroneczki, ślimaczki i inne zwierzątka takie jak pokazała ArliJ. Jednak tym się zajmę z czasem :-)
 
:-)Teraz czas na moja kolej : Pokazuje prawie ukonczony pokoik moich Dziewczynek :tak:
 

Załączniki

  • CIMG2222.jpg
    CIMG2222.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 149
  • CIMG2223.jpg
    CIMG2223.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 164
  • CIMG2224.jpg
    CIMG2224.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 160
  • CIMG2225.jpg
    CIMG2225.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 159
  • CIMG2226.jpg
    CIMG2226.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 128
  • CIMG2227.jpg
    CIMG2227.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 120
  • CIMG2228.jpg
    CIMG2228.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 130
  • CIMG2229.jpg
    CIMG2229.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 155
  • CIMG2230.jpg
    CIMG2230.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 159
  • CIMG2231.jpg
    CIMG2231.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 145
Mama Blaneczki-przepiękny pokoi córeczek:tak:Nasza starsza też ma swój pokoik jednak Wiktorek będzie z nami w sypialni spał,jak podrośnie to też bedzie miał własny pokoik.

A tu foteczki naszego skromnego koncika od Wiktorka,jeszcze pobuszuje po necie i zamówie literki z imieniem nad łóżeczko bo strasznie mi się podobają.IMGP7221łóżeczko 3.jpgIMGP7219przewijak1.jpgIMGP7218łóżeczko 1.jpgIMGP7217łóżeczko.jpgIMGP7222łózeczko2.jpgIMGP7220przewijak 2.jpg
 
mamo Niki bardzo milusi kącik dla Wiktorka, u nas też kącik w sypialni a jak lena podrośnie to albo będą mieć dziewczyny razem sypialnię i osobno bawialnię albo każda swój pokój..zobaczymy

mamo Blaneczki - cudne te motylki, bardzo cieplutko:) i mamy taki sam leżaczek FP dla małej:). Od początku dziewczyny będą razem mieszkać?? nie boisz się? w sensie że będą się budzić nawzajem, że będą mieć inny tryb dnia na początku i no wiadomo, że 3 letnie dziecko może za bardzo chcieć opiekować się młodszą siostrą i że tak będzie maluszek troszkę w jej zasięgu....?
 
mamo Blaneczki - cudne te motylki, bardzo cieplutko:) i mamy taki sam leżaczek FP dla małej:). Od początku dziewczyny będą razem mieszkać?? nie boisz się? w sensie że będą się budzić nawzajem, że będą mieć inny tryb dnia na początku i no wiadomo, że 3 letnie dziecko może za bardzo chcieć opiekować się młodszą siostrą i że tak będzie maluszek troszkę w jej zasięgu....?
Moja Blanka ma juz 4.5 roku ;-)jest duza i duzo jej mowie i tłumacze na temat dzidzi:tak::tak:wie ze nie wolno jej samej wyciagac ani podnosic dziecka. mam nadzieje ze bedzie umiala to zastosowac w praktyce:-D
Kołyska narazie stoi u Blanki w pokoiku:tak: ale jak sie urodzi dzidzia to bedzie z nami w sypialni,;-);-);-) to napewno bo musze miec malenstwo pod kontrola. balabym sie je razem polozyc ale jak skonczy 6miesiecy to bede probowac je przyzwyczajac juz do spania w jednym pokoju :-)
 
reklama
a widzisz odpisywałam Wam obu Mamo Niki i Blaneczki i na złą linijeczkę spojrzałam, fakt 4,5 to już zdecydowanie lepiej i jeszcze po upływie 6 miesiecy to zmienia nieco postać rzeczy:). Aczkolwiek pewnie wszystko rzeczywistośc zweryfikuje i sama malutka jak długo będzie chciała z rodzicami być:). To zyczę żeby starsza córcia szybko opanowała rozsądne zasady i żeby łatwo poszło z przystosowaniem ich do wspólnego mieszkania w pokoju:)
 
reklama
Do góry