reklama

Kącik dla naszych pociech

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2012' rozpoczęty przez Asteria, 2 Październik 2011.

1. Asteria

Asteria Wdrożona(y)

tak jak chciałyscie, prosze;)

2. GośkaRW

GośkaRW Fanka BB :)

Super :)
    Teraz dawać zdjęcia kto co ma bo ja mam jedynie bałagan i dwa pudła i torbę ciuchów dla małej królewny. A muszę się zainspirować :)

3. reklama
  4. PolaNegri

PolaNegri Fanka BB :)

No to może taki bałagan też zasługuję na fotkę i obecność na BB? Będzie fajnie zobaczyć zdjęcia "przed" i "po"! :)

Ja mogę zacząć :) Oto przyszły pokoik Poli. Aktualnie nasza sypialnia, moje biuro, garderoba krzesłowa, miejsce na rzeczy, które nie pasują nigdzie indziej (walizka, nieużywany stepper, sterty starych katalogów).

DSC_0958.jpg DSC_0959.jpg

Do stycznia ściany zmienią kolor, okno oprawę, w pokoiku zawitają nowe mebelki (łóżeczko, komoda, szafa, regalik), dywanik, kolorowe lampy i inne gadżety.

5. malutkans

malutkans Fanka BB :)

Nasz pokoik dla Fabianka jest malusi i z mebli jedynie wejdzie tam lozeczko i komoda a reszta miejsca na zabawe ale jak narzie jest tam pokoj goscinny :) macie jakies pomysly na sciany?? bo ja bym chciala pomalowac na kromowy z dodatkami deliktnego niebieskiego :)

6. ewelina26k

ewelina26k Fanka BB :)

ja mam ściany jasno żółte do tego bedą naklejki

7. kasiadz

kasiadz Fanka BB :)

8. fazerkamm

fazerkamm Moderator

coś pomalutku zaczyna się dziać :-) firanka właśnie zawieszona.. jak skończę pokoik oczywiście dodam zdjęcia ;-)
    pokoik jest bardzo malutki.. zmieści się jedynie łóżeczko i jakaś malusia komoda na ciuszki :-)

Załączniki:

9. malutkans

malutkans Fanka BB :)

fazerkamm sliczna firanka :) nasz pokoik jest tez malusi tylko lozeczko i komoda :) i miejsce na zabawe.

10. reklama
  11. Melisa87

Melisa87 Fanka BB :)

Fazerka- pokoik juz wyglada na chlopiecy :-) Ladna firanka! I widze, ze lozeczko juz masz, tak?

12. fazerkamm

fazerkamm Moderator

malutkans u mnie nawet miejsca na zabawę nie będzie miał... kącik zabawkowy zrobię mu w salonie bo salon ogromny :-)
    Melisa tak tak mamy już łóżeczko ale zdjęcia nie robiłam, bo będzie malowane i nóżki obcinane, bo ciutke za wysokie jest :) dostaliśmy łóżeczko z materacykiem od mojej przyjaciółki bardzo dobrej firmy.. także tylko je odświeżymy i będzie jak nowe :)

Poleć forum