reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych Szcześć

hihi myślę, ze prl-owska meblościanka na kartki to nie jest cos co może komukolwiek się podobać :-) ona nawet poździerana przed malowaniem wyglądał lepiej niż na początku. ;-)tylko ja robiłam to szlifierką, ale ona była na wysoki polysk, więc warstwa lakieru była naprawdę bardzo gruba. Półki w środku tez malowałam ale je tylko zmatowiłam (o nie były na wysoki połysk) żeby farba się trzymała, nie musiała zdzierać całego koloru.

No mnie moj maz uswiadomil po kilku godzinach scierania polysku ze posiadamy elektryczna szlifierke do takich rzeczy :-)
 
reklama
Może i mi coś doradzicie bo mam 100 pomysłów na pokoik dla małej. Mam tam szafę sosnową( kilkuletnią więc jest taka pomarańczowawa), łóżeczko jest ok. mahoniowe i chcemy zrobić zabudowę przy oknie, żeby wykorzystać miejsce na półki i szafki z regipsów. Tylko jakie fronty dać tam gdzie będą szafki? Bym chciała białe lub ecru ale czy to nie będzie za dużo różnego drewna? A kolorów na pokój też ze 1 wymyśliłam, ale jak na stronie leroy merlin zobaczyłam te pstrokate pokoiki to od razu mi sie odechciało. Myśle zeby 3 ściany zrobić jasny fiolet + do tego na jednej rafa koralowa jak na zdjęciu niżej lub beżowy jakiś wyszukany i do tego fioletowo-brązowe wykończenia

bardzo mi sie podoba ten pomysl:-):-):-):-)
 
A ja dziewczynki oficjalnie zaczynam przerabiac pokoik maluszka 5 wrzesnia w sobote :-):-):-) Juz sie doczekac nie moge. W tym tyg mam nadzieje dokupic wszystkie pierdoly typu farby itd.

Pytalam juz na watku zakupowym ale spytam i tu. Czy mozecie polecic jakies dywany na allegro badz w jakims sklepie w Polsce czy w Anglii? Chodzi mi o w miare nie drogi aczkolwiek jak bedzie mi sie bardzo podobal to moge dac wiecej. Kolory najlepiej lila, fiolet, krem, niebieski, ewentualnie odcienie zieleni i zoltego, moze byc z jakims motywem lub typowo dzieciecy ale nie z postaciami Disneya czy jakies bajki. ;-) Wklejajcie swoje pomysly, moze akurat ktos znajdzie cos dla siebie ;-)


No i jak tam WASZE postepy w remoncikach?
 
Klaudia u mnie juz sciany pomalowane...teraz bedzie m klad podloge a za mc gdzies obrazek puchatka z imieniem synka bedzie robiony:-)ta sciane gdzie bedzie obrazek pomalowalismy na 3 kolory na gorze blekit posrodku zolty a na dole zielony super to wyglada pozostale 3sciany piaskowy kolorek..ogolnie bardzo mi sie podoba ten pokoj w takich barwach:_)

Dywany niestety wg mnie w polsce tez nie ma zadnego wyboru..ja sie chyba skusze na puchatkowy!!

Klaudia a Ty jakie masz meble do pokoju synka??
 
Klaudia u mnie juz sciany pomalowane...teraz bedzie m klad podloge a za mc gdzies obrazek puchatka z imieniem synka bedzie robiony:-)ta sciane gdzie bedzie obrazek pomalowalismy na 3 kolory na gorze blekit posrodku zolty a na dole zielony super to wyglada pozostale 3sciany piaskowy kolorek..ogolnie bardzo mi sie podoba ten pokoj w takich barwach:_)

Dywany niestety wg mnie w polsce tez nie ma zadnego wyboru..ja sie chyba skusze na puchatkowy!!

Klaudia a Ty jakie masz meble do pokoju synka??

Gosiu widze ogromne postepy :-):-):-) tylko gdzie sa zdjecia???? :wściekła/y: Pisac mozna a ja chce zobaczyc efekty :-p

A ja mam mebelki ANEBODA z Ikei. Sa to moje stare meble, ale w idealnej kondycji dalej i szkoda by mi bylo wydawac pieniazki na nowe jezeli te narazie w zupelnosci wystarcza ;-) No i do tego przewijak i lozeczko ktore juz kiedys pokazywalam :)
W pokoiku bedzie stac jeszcze sofa KLIPPAN z liljowym pokryciem ( ostatnio kupilam od jakies babki z ebaya- sama szyje) no i bialy stoliczek plus poleczki i regal tez z Ikei.

Wklejam zdjecia szafy i komody
 

Załączniki

  • 71926_PE187558_S3.jpg
    71926_PE187558_S3.jpg
    3,9 KB · Wyświetleń: 22
  • 71928_PE187560_S3.jpg
    71928_PE187560_S3.jpg
    2,5 KB · Wyświetleń: 26
Gosiu widze ogromne postepy :-):-):-) tylko gdzie sa zdjecia???? :wściekła/y: Pisac mozna a ja chce zobaczyc efekty :-p

A ja mam mebelki ANEBODA z Ikei. Sa to moje stare meble, ale w idealnej kondycji dalej i szkoda by mi bylo wydawac pieniazki na nowe jezeli te narazie w zupelnosci wystarcza ;-) No i do tego przewijak i lozeczko ktore juz kiedys pokazywalam :)
W pokoiku bedzie stac jeszcze sofa KLIPPAN z liljowym pokryciem ( ostatnio kupilam od jakies babki z ebaya- sama szyje) no i bialy stoliczek plus poleczki i regal tez z Ikei.

Wklejam zdjecia szafy i komody

Klaudia zrobie zdjecia bo za 2dni chyba bede tam jechac:-)co do mebli to ja hcialam leksvik tez z ikei czy jakos tak ale jka komoda podrozala prawie o 200zl to mi sie odechcialo i chyba sie zdecyduje na takie jak Ty dalas bo sa duzo tansze i chyba tez sa w kolorze naturalnego drewna tak??musze w weekend podjechac do ikei bo widzialam ze od sierpnia ceny poszly w gore!!
 
Klaudia znalazlam jakies zdjecia tych scian ale nie wiem czy dobrze bedzie widac??to pokoj synka:-)
 

Załączniki

  • P1140676.jpg
    P1140676.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 35
  • P1140677.jpg
    P1140677.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 30
  • P1140679.jpg
    P1140679.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 29
  • P1140678.jpg
    P1140678.jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 29
a to pokoj Mai:-)


oba pokoje nazywo duzo lepiej wygladaja:-)
 

Załączniki

  • P1140680.jpg
    P1140680.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 39
  • P1140681.jpg
    P1140681.jpg
    6 KB · Wyświetleń: 31
  • P1140675.jpg
    P1140675.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 28
  • P1140667.jpg
    P1140667.jpg
    6,5 KB · Wyświetleń: 35
My tez w trakcie malowania, od tygodnia,a pokoik malutki. Myślałam, że w niedzielę się wreszcie skończy ale niestety zamiast remontu skończyła się farba. Na szczęście M. na jutro wziął urlop i obiecał dokończyć. Zobaczymy...
 
reklama
My tez w trakcie malowania, od tygodnia,a pokoik malutki. Myślałam, że w niedzielę się wreszcie skończy ale niestety zamiast remontu skończyła się farba. Na szczęście M. na jutro wziął urlop i obiecał dokończyć. Zobaczymy...
Dobrze, że to tylko farba się skończyła a nie zapał do pracy :-D:-D:-D
 
Do góry