reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych Szcześć

reklama
Gosiu pokoiki wygladaja przeslicznie, kolorki bardzooo ladne, a na zywo napewno ladniej wygladaja ;-) Wogole fajnie masz, uwielbiam spady ;-)
Jezeli chodzi o meble to faktycznie maja te meble w naturalnym kolorku tez i sa to jedne z najtanszych mebli. Moze wykonanie nie jest najlepsze ale ja mam juz te meble ponad 2 lata i narazie sa w idealnym stanie, wiec napewno polecam
A czesto jest tak Gosiu ze w IKEI robia zreguly przy wyjsciach takie dzialy z rzeczami z jakims defektem np. sa odarte gdzies albo material przybrudzony, biora je najczesciej z tych mebli wystawionych na pokaz ale zreguly te wady sa niewidoczne a cena nieraz 50% nizsza niz normalnie. Ja tak kupilam swoja szafe i komode, do teraz szukam co jest z nimi nie tak.


Kilolku cyknij zdjecia jak tam ida postepy :-):-) albo juz efekt koncowy jutro :-) i zycze duzooooo zapalu dla meza hehe
 
Kilolku cyknij zdjecia jak tam ida postepy :-):-) albo juz efekt koncowy jutro :-) i zycze duzooooo zapalu dla meza hehe
juz nie duzo mu zostało. Potem robota dla mnie, bo ttrzeba te kolory połączyć równą linią, a to dla niego juz za duzę wyzwanie. Cykne jakąś fotę jak się chłopak do kibelka uda ;-)żeby nie widział, bo zaraz powie, że go znowu na forum obgaduję :tak:
 
Klaudia ciesze sie ze podobaja Ci sie moje pokoiki:-)teraz czekam na Twoj:-)co do tych mebli przecenionych w ikei to wiem u mnie tez jest taki dzial i wlasnie tam kupilismy o 100zl taniej komode dla Mai w ogole nie uszkodzona...moze uda mi sie dzis pojechac do ikei bo dawno nie bylam a lubie ten sklep:-)

Kilolek u mnie tez sie farba skonczyla w trakcie chodz powinna spokojnie starczyc i jeszcze zostac...i dawaj zdjecia tego pokoiku:-)moje tez sa male bo jeden ma 11m a drugi 10ale dla takich malych dzieci starczy..licze ze wybram w totka i dom sobie kupie:p
 
juz nie duzo mu zostało. Potem robota dla mnie, bo ttrzeba te kolory połączyć równą linią, a to dla niego juz za duzę wyzwanie. Cykne jakąś fotę jak się chłopak do kibelka uda ;-)żeby nie widział, bo zaraz powie, że go znowu na forum obgaduję :tak:

No to trzymam za slowo :-D:-)

Klaudia ciesze sie ze podobaja Ci sie moje pokoiki:-)teraz czekam na Twoj:-)co do tych mebli przecenionych w ikei to wiem u mnie tez jest taki dzial i wlasnie tam kupilismy o 100zl taniej komode dla Mai w ogole nie uszkodzona...moze uda mi sie dzis pojechac do ikei bo dawno nie bylam a lubie ten sklep:-)

Kilolek u mnie tez sie farba skonczyla w trakcie chodz powinna spokojnie starczyc i jeszcze zostac...i dawaj zdjecia tego pokoiku:-)moje tez sa male bo jeden ma 11m a drugi 10ale dla takich malych dzieci starczy..licze ze wybram w totka i dom sobie kupie:p

Gosiu przejade sie z Toba hehe bo ja uwielbiaaaaam IKEE :-) a co do wielkosci pokoikow Twoich dzieci to ciesz sie ze wogole maja swoje pokoiki, moja przyjaciolka ma kawalerke (niecale 30m) :dry::dry: musi zrezygnowac ze swojego ogromnego lozka (jej maz ma cos kolo 2m) i kupic jakas wersalke zeby wogole gdzies zmiescic lozeczko dla malego, nie wspominajac juz gdzie wsadzi jakas komode czy cos dla maluszka :dry: Oczywiscie nie moze nawet zrezygnowac z jakiegos pomieszczenia bo nawet typowej jadalni nie ma :dry: wspolczuje jej strasznie

I czekam na efekt koncowy Twoich pokoikow ;-)


A gdzie reszta dziewczyn ????? hmmm....nie chcecie sie pochwalic swoimi pomyslami???? ;-)
 
Klaudia oj nie wiem kiedy ten elekt koncowy bedzie mam nadzieje ze do pazdziernika:-)Naklejki chyba u Mai bedziemy naklejac jak juz podloga bedzie i jak bedzzie posprzatane...tak sobie mysle ze przeciez nie musze teraz od razu kupowac komody i szafy dla malego tylko starczy komoda na jakies pol roku a potem dokupie szafe...czy jak myslie lepiej odrazu kupic oba meble??
 
Klaudia oj nie wiem kiedy ten elekt koncowy bedzie mam nadzieje ze do pazdziernika:-)Naklejki chyba u Mai bedziemy naklejac jak juz podloga bedzie i jak bedzzie posprzatane...tak sobie mysle ze przeciez nie musze teraz od razu kupowac komody i szafy dla malego tylko starczy komoda na jakies pol roku a potem dokupie szafe...czy jak myslie lepiej odrazu kupic oba meble??

Ja mam i szafe i komode ale to dlatego ze mielismy jeszcze przed planowaniem maluszka, narazie mam zawalona jedna pelną szufladę ale musze rozlozyc ciuszki do drugiej i szafa tez juz pelna stoi. No i musisz pomyslec nad tym gdzie bedziesz trzymac pampersy, kosmetyki i inne pierdolki dla maluszka. Ja mam przewijak wiec problem z glowy. Mozesz kupic komode narazie a jak juz porozkladasz wszystkie rzeczy dla maluszka to bedziesz wiedziec czy Ci trzeba szafe czy nie ;-)
 
Wlasnie przyszly mi naklejki ktore zamawialam. Jestem troszke zawiedziona rozmiarem, bo sa dosc malutkie tzn jedno zwierzatko ma okolo 15cm. Ale ogolnie sa sliczne :) zdjecia niestety nie zrobie bo aparat sie nam zepsuł :dry: poprostu musze dalej szukac czegos co wypelni caly pokoik ;-)
 
Ja mam i szafe i komode ale to dlatego ze mielismy jeszcze przed planowaniem maluszka, narazie mam zawalona jedna pelną szufladę ale musze rozlozyc ciuszki do drugiej i szafa tez juz pelna stoi. No i musisz pomyslec nad tym gdzie bedziesz trzymac pampersy, kosmetyki i inne pierdolki dla maluszka. Ja mam przewijak wiec problem z glowy. Mozesz kupic komode narazie a jak juz porozkladasz wszystkie rzeczy dla maluszka to bedziesz wiedziec czy Ci trzeba szafe czy nie ;-)

no wlasnie pieluchy chyba pod lozeczkiem takie zapakowane a odpakowane chcialam trzymac razem z kosmetykami i przewijakiem dlatego chcialam kupic komode z przewijakiem ale ona strasznie podrozala:-( ja chcialam ta bo byla z przwijakiem IKEA | Małe dziecko | Stoliki do przewijania i pielęgnacja dzieci | LEKSVIK | Stól do przeijania/ szafka ale tj pisalam prawie 200zl poszla w gore:no: do tego byla jeszce szafa taka dzieciec a ale teraz na stronie nie moge jej znalezc??
 
Ostatnia edycja:
reklama
no wlasnie pieluchy chyba pod lozeczkiem takie zapakowane a odpakowane chcialam trzymac razem z kosmetykami i przewijakiem dlatego chcialam kupic komode z przewijakiem ale ona strasznie podrozala:-( ja chcialam ta bo byla z przwijakiem IKEA | Małe dziecko | Stoliki do przewijania i pielęgnacja dzieci | LEKSVIK | Stól do przeijania/ szafka ale tj pisalam prawie 200zl poszla w gore:no:
A może by ją tak na raty wziąć ? Nie wiem tylko z jakim bankiem Ikea współpracuje i jakie mają oprocentowanie :-(
 
Do góry