reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych Szcześć

Riolcia śliczne te mebelki, mogę spytać ile kosztują?

A ja dziewczynki wczoraj pojechalam po probki farb i wybralam juz kolorki dla synka i bedzie jasniutenki fioletowy (lila) i zielona mięta, slicznie sie razem robia przy bialych mebelkach. Nie sa za slodkie dla chlopca ale tez nie zrobia z pokoiku typowo chlopiecego. Narazie pokoik bedziemy uzdzac pod nasz gust, a jak maly urosnie i nie bedzie mu sie podobal kolor czy wystroj to napewno mu zmienimy :-) zreszta ja lubie zmiany wiec jak dla mnie to nawet fajnie :-D a narazie mamy bardzo duzo rzeczy fioletowo mietowych ktore idealnie beda sie komponowac z tymi kolorkami :-)

No te moje mebelki do tanich nie należą bo to droższe łóżeczko zmieniane na tapczan + materac, większa szafa i ten najwiekszy regał wychodzi ok 4.500 ale oglądałam je i sa porzadznie, solidnie wykonane i mamy nadzieję, ze przynajmniej do 7 lat wystarczą. Dla porównania BabyVox, które mniej mi się podobają i maja mniejszy wybór brył wyszło ok 4.000. Plan jest zakupic szfę i łóżeczko teraz, regali później.

A co do kolorów które wybrałaś to super - bardzo lubie połączenie fioletu i zieleni. Zresztą ze ścianami jest najmniejszy problem bo mozna łatwo zmienić kolor jak chłopak zacznie dorastać :-)
 
reklama
Świetny wątek, dziewczyny mozna czerpać z waszych pomysłów inspiracje zwlaszcza jak się jest tak niezdecydowaną osoba jak ja. Zmobilizowałyście mnie do myslenia o urządzeniu pokoiku dla mojego małego szczęścia.
Tak więc przywiozłam od teściów łóżeczko po moim starszym synku, jest w dobrym stanie trzeba je tylko wyszorować. Pokoik maluszka zostal pomalowany jak wprowadzaliśmy sie do nowego domku na kolor niebieski, Chociaż wtedy nawet nie myslalam o kolejnym dziecku to teraz mam jak znalazł przygotowane lokum dla mojego kolejnego synka, podobaja mi sie te naklejki tylko nie wiem czy nie zbyt jaskrawe: NAKLEJKI MIKINO*FIKI-MIKI*XL 1,7m2 (699546525) - Aukcje internetowe Allegro

no i kawałek ściany trzeba będzie przemalować na zielono żeby te zwierzaki jakoś wpasować.

.
 
Świetny wątek, dziewczyny mozna czerpać z waszych pomysłów inspiracje zwlaszcza jak się jest tak niezdecydowaną osoba jak ja. Zmobilizowałyście mnie do myslenia o urządzeniu pokoiku dla mojego małego szczęścia.
Tak więc przywiozłam od teściów łóżeczko po moim starszym synku, jest w dobrym stanie trzeba je tylko wyszorować. Pokoik maluszka zostal pomalowany jak wprowadzaliśmy sie do nowego domku na kolor niebieski, Chociaż wtedy nawet nie myslalam o kolejnym dziecku to teraz mam jak znalazł przygotowane lokum dla mojego kolejnego synka, podobaja mi sie te naklejki tylko nie wiem czy nie zbyt jaskrawe: NAKLEJKI MIKINO*FIKI-MIKI*XL 1,7m2 (699546525) - Aukcje internetowe Allegro

no i kawałek ściany trzeba będzie przemalować na zielono żeby te zwierzaki jakoś wpasować.

.
mi tez sie te naklejki podobaja:-)ja dla corki bede miec takie NAKLEJKI 2,62m2 SAFARI najlepsza jakość i cena! (695704779) - Aukcje internetowe Allegro sciany juz sie maluja na niebiesko-zielono:-)zeby tj napisalas zwierzaczki gdzies sie wypasaly:-)
a dla synka bede mie taki obrzek: ponizej...tylko trawka bedzie zastapiona piaskiem czyli zoltym:-)a pozostale sciany tez beda cale zolte...tylko boje sie czy w ogole na takiej plazy puchatek bedzie widoczny bo on przeciez jest zolty tez??jak myslicie albo doradzcice co zmienic w tym pomysle??i w ogole czy niebieski i brzoskwiniowy pasuja do siebie??bo ewenualnie moge zastapic ta trawke brzoskwiniowym kolorkiem...doradzcie cos plizz:-)
 

Załączniki

  • pok1.jpg
    pok1.jpg
    47,3 KB · Wyświetleń: 87
mi tez sie te naklejki podobaja:-)ja dla corki bede miec takie NAKLEJKI 2,62m2 SAFARI najlepsza jakość i cena! (695704779) - Aukcje internetowe Allegro sciany juz sie maluja na niebiesko-zielono:-)zeby tj napisalas zwierzaczki gdzies sie wypasaly:-)
a dla synka bede mie taki obrzek: ponizej...tylko trawka bedzie zastapiona piaskiem czyli zoltym:-)a pozostale sciany tez beda cale zolte...tylko boje sie czy w ogole na takiej plazy puchatek bedzie widoczny bo on przeciez jest zolty tez??jak myslicie albo doradzcice co zmienic w tym pomysle??i w ogole czy niebieski i brzoskwiniowy pasuja do siebie??bo ewenualnie moge zastapic ta trawke brzoskwiniowym kolorkiem...doradzcie cos plizz:-)
A takie kolory tła jak na zdjęciu nie mogą być? Wydaje mi się, że na żółtym, czy nawet brzoskwiniowym Puchatek zniknie :-(
 
Ja nie wiem czy będziemy urządzać pokój dla małego już teraz czy za jakiś czas. Na razie będzie spał z nami.. A co później, jakoś nie mam pomysłu.. Poza tym doprosić się mojego o jakąkolwiek ingerencję w przygotowania to jak spacer po cienkiej linie:wściekła/y:
Zastanawiam się nad zakupem dla malucha kosza wiklinowego na pierwsze miesiące. Wcisnęłabym koszyk tuż przy łóżku, żeby mieć do dzidziusia blisko..
Słyszałyście jak te koszyki się sprawdzają? W Polsce nie są jeszcze chyba zbyt popularne?
Ja też planowałam na początek kosz (tym bardziej, że mam na strychu stary, wielki kosz na bieliznę, więc chciałam go tylko przystosować). Tymczasem znalazł się sponsor :-D na kołyskę The First Years (taką samą jak ma Marta-szc) więc zrezygnowałam. Kosze są super, chociaż niektórzy straszą, że skrzypią, ale nie jestem przekonana, czy to aż tak przeszkadza w użytkowaniu.
 
A takie kolory tła jak na zdjęciu nie mogą być? Wydaje mi się, że na żółtym, czy nawet brzoskwiniowym Puchatek zniknie :-(

wiesz co wlasnie fajnie to wyglada ale juz u mojej Mai w pokoju bedzie niebiesko-zielono bo bedzie miala naklejki i wlasnie sie zastanawiam czy niebiesko-zielony mozebyc w drugim pokoju i czy one nie beda tak samo wygladac przez te kolorki??w tym synka pokoju to tylko na jednej stronie bylby kolor niebiesko-zielony lub zolty a pozostale 3sciany bylyby ednolite i wlasnie albo zielone albo zolte zalezy co lepiej by wygladalo..juz zglupialam przez to wszystko:-(
 
A takie kolory tła jak na zdjęciu nie mogą być? Wydaje mi się, że na żółtym, czy nawet brzoskwiniowym Puchatek zniknie :-(
mi też sie tak wydaje

A mi się dzis udało uprzątnąć przyszły pokoik dla maluszka. Jutro jeszcze maz wyniesie kilka ciężkich rzeczy i będę mogła szykować ściany do malowania. Bardzo się ciieszę, ze się udało. Dzięki Bogu dzisiaj było nieco chłodniej, dlatego się powiodlo.:-)
 
gie-oska - szczerze, to mnie sie bardzo podobają te ściany takie jakie są na tych zdjęciach, fantastyczne obrazki, nie wiem czy "puchatek na piasku" nie straci uroku:baffled:
A może mogłabyś wpleść na tej ścianie co jest Puchatek troche piasku od góry(miedzy zielonym a niebieskim), i stopniowe troche wiecej na drugiej(gdzie drugi obrazek), tym samym jak wpleciesz troche żółtego(lub brzoskwiniowego) to moglabyś pozostałe ściany pomalować na ten kolor jak planowałaś
 
reklama
Tak patrzę na te bajkowe naklejki i coraz bardziej się napalam do pomalowania ścian i użycia naklejek:tak: W porównaniu z tym "puchatkowym" pokojem na zdjęciu, nasz pokoik wydaje się blady i nijaki :zawstydzona/y:Nie wiecie tylko czy te naklejki bez problemu można umieścić na ścianach z tradycyjnymi tynkami (nie są idealnie gładkie)..


 
Do góry