reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych Szcześć

Klaudia superanckie te naklejki co dalas..ale ja takich niestety w polsce nie widzialam!!

A moj maz pojechal malowac niebo w pokoju gdzie bedzie Puchatek:-)
 
reklama
pamietaj, że dziecko chyba do 5 miesiąca nie widzi kolorów pastelowych :-)

To fakt, ale niektorzy robia pokoiki na bezowo- brazowo bo nie wiedza jaka plec i dzidzie wogole nie maja juz na co kolorowego popatrzec, a caly moj dom jest pelen kolorkow. zabaweczki tez ma kolorowe wiec nie bedzie sie obracal tylko w pastelowych kolorkach. A pokoik chcialabym zeby byl spokojny, a syn mogl sie w nim spokojnie zrelaksowac i czuc bezpiecznie;-) zreszta codziennie bedzie mial pelno atrakcji kolorowych znajac moja rodzine :-)
 
Spoko - nie krytykuję tylko informuję ;-) Zresztą na początku dziecko i tak widzi bardzo mało i z małej odległości. Ja co do naklejek jeszcze nie jestem zdecydowana bo zwierzątka beda na meblach - jak beda stały w pokoiku to zobaczę czy czegoś brakuje.
 
Spoko - nie krytykuję tylko informuję ;-) Zresztą na początku dziecko i tak widzi bardzo mało i z małej odległości. Ja co do naklejek jeszcze nie jestem zdecydowana bo zwierzątka beda na meblach - jak beda stały w pokoiku to zobaczę czy czegoś brakuje.

Wiem ze nie krytykujesz Riolciu ;-)
Tak wlasnie tez pomyslalam ze wsumie dzidzia malo widzi na poczatku. Zawsze bardziej kolorowe naklejki bede mogla dokupic :-)
A o jakich ty naklejkach myslisz? Wogole to strasznie mi sie podobaja te mebelki co wybralas ale narazie mnie nie stac na nie i wsumie te co mam powinny wystarczyc ( szafa, komoda, przewijak, regal/pulka na pierdoly) a jak pozniej Olivier podrosnie to napewno pomysle o takim zestawie bo on wystarczy na dobre kilka a nawet kilkanascie lat :-)
 
ja tez jeszcze nie wiem jak to z kasa będzie bo na razie odkładamy żeby było na grubsze zakupy. Zresztą po porodzie dostanę 1.ooo becikowego + 1.ooo z ubezpieczenia więc najwyzej wczesniej przeznaczymy na mebelki utarg mojego męża o później wyrównamy straty ;-)
a najbardziej podobaja mi sie te pokręcone zwierzątka ale nie chcę przesadzić dlatego poczekam az mebelki będa stały na miejscu, zobaczę ile jest wolnej ściany i czy jest sens cos nakejać. Najwyżej może już nie zwierzątka tylko jakies drzewko .... zobaczymy. Jak ogarnę pokój Mikiego to zrobie zdjęcie i się was poradzę :-)
 
ja tez jeszcze nie wiem jak to z kasa będzie bo na razie odkładamy żeby było na grubsze zakupy. Zresztą po porodzie dostanę 1.ooo becikowego + 1.ooo z ubezpieczenia więc najwyzej wczesniej przeznaczymy na mebelki utarg mojego męża o później wyrównamy straty ;-)
a najbardziej podobaja mi sie te pokręcone zwierzątka ale nie chcę przesadzić dlatego poczekam az mebelki będa stały na miejscu, zobaczę ile jest wolnej ściany i czy jest sens cos nakejać. Najwyżej może już nie zwierzątka tylko jakies drzewko .... zobaczymy. Jak ogarnę pokój Mikiego to zrobie zdjęcie i się was poradzę :-)

Czekamy na zdjecia w takim razie :-):-):-)
 
Malina, śliczne te samoloty :-) Od tego samego allegrowicza jeszcze pingwiny widziałam. Też super :-) Ja na razie się ze wszystkim muszę wstrzymać, bo mąż ma dostać mieszkanie służbowe w październiku i chyba czeka nas przeprowadzka, więc... Tylko podglądam na razie, ah... też bym już chciała coś urządzić! :-) Takie piękne macie pomysły!!
 
reklama
Dziewczyny pękam z dumy:tak:, wczoraj wieczorem wymalowałam na sciane pokoju maluszka piękną zieloną łąkę, na ktorej będą się wypasać naklejkowe zwierzaki (naklejki już zamówione). Dziś rano z pomoca mojego 10-letniego synka przykręcilismy listwy przypodłogowe i az mnie korci żeby zacząc meble ustawiać, skręcić lóżeczko ale wiem, że mi nie wolno. Trudno poczekam na mojego M chociaż on to teraz pochłonięty budowa ogrodzenia wokół naszego domku a to przeciez nie jest teraz priorytyet.
 
Do góry