reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych Szcześć

reklama
Dziewczyny pękam z dumy:tak:, wczoraj wieczorem wymalowałam na sciane pokoju maluszka piękną zieloną łąkę, na ktorej będą się wypasać naklejkowe zwierzaki (naklejki już zamówione). Dziś rano z pomoca mojego 10-letniego synka przykręcilismy listwy przypodłogowe i az mnie korci żeby zacząc meble ustawiać, skręcić lóżeczko ale wiem, że mi nie wolno. Trudno poczekam na mojego M chociaż on to teraz pochłonięty budowa ogrodzenia wokół naszego domku a to przeciez nie jest teraz priorytyet.

ja jestem bardzo ciekawa tej laki zrob zdjecie i wklej nam:-) i na jakie naklejki sie zdecydowalas??
 
Chyba znalazlam naklejki ktore mi sie podobaja :-) a co wy myslicie?
 

Załączniki

  • naklejki zoo.jpg
    naklejki zoo.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 56
Byłam dzisiaj w Ikei i tam mi się spodobały naklejki:
IKEA | IKEA dla dzieci | Ozdoby dla dzieci | FABLER KALAS | Naklejki dekoracyjne
IKEA | IKEA dla dzieci | Ozdoby dla dzieci | FABLER RESA | Naklejki dekoracyjne
Na żywo wyglądają lepiej i był jeszcze jeden zestaw - takie dziwaczne zwierzaczki.
Cała seria Fabler bardzo mi pasuje :)

Agissa widzialam te naklejki u mnie w Ikei, podobaja mi sie tylko wydaja mi sie troszke powazne i wolalabym je dla starszego dzieciaczka, ale to tylko rzecz gustu ;-)

Klaudia mi sie podobaja te naklejki:-)

Dziekuje Gosiu, czekam tylko bo nie pisza jaki maja wymiar i napisalam do sprzedawcy zeby mi napisal :-)
 
reklama
Klaudzia, wzór super, słodki, tylko czy nie jest ten wzorek trochę za gęsty? On ma być na całej ścianie? Jak to ma wyglądać? Bo jeżeli na całej to dostaniecie oczopląsu:-)


 
Do góry