reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych Szcześć

Klaudzia, wzór super, słodki, tylko czy nie jest ten wzorek trochę za gęsty? On ma być na całej ścianie? Jak to ma wyglądać? Bo jeżeli na całej to dostaniecie oczopląsu:-)



Hihi nie nie Malinko :) To jest wzor pokazany jeszcze na papierze z ktorego pozniej odklejasz naklejki. :-):-)
Chyba na leb bym dostala jakby mialy byc tak wszedzie.
Nie wiem czy zauwazylas ale jedna z zyrafek trzyma balona i jedno z kazdego zwierzatka trzyma sznurek. Te naklejki przykleja sie w jedna calosc, jeden pod drugim tak ze na poczatku bedzie zyrafka a na samym koncu malpka.
reszte zwierzatek poprzyklejam w dowolnym miejscu + gwiazdeczki :tak:;-)
 
reklama
Ufff, bo jeszcze by sie Olivierek pląsawicy ocznej nabawił;)
Swoją drogą cały czas się boję czy te naklejki będą się trzymać.. Zastanawiałam się też nad szablonami.. Ale nie widziałam nigdzie takich typo wo dziecięcych.:zawstydzona/y:


 
Ufff, bo jeszcze by sie Olivierek pląsawicy ocznej nabawił;)
Swoją drogą cały czas się boję czy te naklejki będą się trzymać.. Zastanawiałam się też nad szablonami.. Ale nie widziałam nigdzie takich typo wo dziecięcych.:zawstydzona/y:

Hehehe no pewnie tak :-D

Jezeli chodzi o trzymanie sie naklejek to ja mam w swojej sypialni naklejone rozowe kwiaty i trzymaja sie juz ho ho a byly odklejane i przeklejane z jednego miejsca na drugie. A dodam ze byly kupione bardzo tanio w sklepie z dekoracjami do domow i ze mam je przy lozku ciagle ktos sie o nie ociera. sa dalej w idealnym nie naruszonym stanie.
Wiec mysle ze te naklejki nam nie odpadna :) a wrazie czego gdybys widziala ze odchodza mozesz je zwrocic i zadac zwrotu kasy albo prosic o inny komplet, lub sama je podkleic, mysle ze najzwyklejszy klej do papieru gdy wyschnie w calosci dalby rady a slady po nim przy pozniejszym zmienianiu wystroju, zmyjesz gabeczka zamoczona w cieplej wodzie i mydelku ;-)
Jezeli chodzi o szablony to faktycznie jest marny wybor :dry:
 
Klaudzia, Ty to się powoli ekspertem stajesz;-) Niedługo będziesz porad odpłatnie udzielać:-D

hehe :zawstydzona/y: Zawsze sluze pomoca, amatorsko sie interesuje dekoracja wnetrz, wiesz moj maz i tata maja firme budowlana wiec ja z mama daje pomysly oni zawsze wykonuja :-) ale sama tez bym wyremontowala sobie gdyby nie ciaza ;-)
 
A moja tesciowa wczoraj wystrzelila z pretensjami do meza ze czemu jeszcze nie pomalowal pokoiku hehe :-) wiec kolejna osoba po mojej stronie zeby zrobic remoncik szybciej niz moj mezus planuje (on to by wogole nie malowal- przeciez rozowy pokoj dla chlopca z plamami farb do wlosow i przesiaknietymi scianami zapachem rzeczy do paznokci moze byc (pozostalosci po domowym saloniku fryzjerskim) Do tego na jednej scianie byla fototapeta i po sciagnieciu jej nie zostaly zadne dziury ale sa slady po kleju do tapet. Mam nadzieje ze sie tylko drazni ze mna.
Najchetniej to bym juz malowala itd ale z drugiej strony chcialabym zeby wszystko bylo swierzutkie i nieopatrzone jak urodzi sie Olivier, wiec prawdopodobnie wezmiemy sie za to we wrzesniu.
 
reklama
Ufff, bo jeszcze by sie Olivierek pląsawicy ocznej nabawił;)
Swoją drogą cały czas się boję czy te naklejki będą się trzymać.. Zastanawiałam się też nad szablonami.. Ale nie widziałam nigdzie takich typo wo dziecięcych.:zawstydzona/y:

Zuzia ma takie naklejki z allegro
dokładnie te
TNIEMY CENY!!! NAKLEJKI WIELKIE SAFARI - 2.5m2!! (703812544) - Aukcje internetowe Allegro
wyglądają ślicznie i nic się nie odkleja :no: wszyscy pytają kto nam to namalowała bo nie wyglądają jak naklejki
 
Do góry