reklama

kącik do rozmów poznania się , porozmawiania, ...

witam wszystkich zapraszam do rozmów przedstawienia się szukania nowych znajomych.. szukania słod

1. olkaxyz

olkaxyz Początkująca w BB

witam ponownie mam na imię olga, latek 30, chętnie porozmawiam, poczytam o was o troskach o życiu... o czym tylko chcecie..

jak sobie żyjecie ,jak radzicie, czego wam brakuje,

jak bąbelki rosną słodko, szybko,, pomalutku, zabawnie, czy w smuteczkach...

moja córcia ma 5 lat, cały dzień opowiada, śpiewa co się da i co się jej ułoży ... szybko rośnie zaczyna swoje zycie...a ja się pomalutku starzeje.... dokąd to życie biegnie... będzie smutno się rozstawać .kiedyś.........

ale nie dziś dzisaij niebędziemy smucić.... kto porozmawia.. ze mną .... zapraszam tradycyjną pocztą , tutaj , czy na gg jak kto woli wysłucham z przyjemnością...

2. olkaxyz

witaj asieńka i sasanka....jak nastroje na codzień....milutkiego dnia...hey...

3. reklama
  4. marzena 852

marzena 852 Początkująca w BB

Witam :-)
    Jestem mamusią dwuch uroczych synów starszy ma cztery lata a młodszy ma roczek,nie jest łatwo z dwoma chłopaczkami,ale jak narazie jakoś daję sobie radę .Z każdym dniem mnie zaskakują swoimi postępami,jestem szczęśliwa mając dwujkę dzieci:-)

Pozdrawiam :-)

5. Stokrotka27

Stokrotka27 Zaciekawiona BB

Witajcie!!!
    Mam na imię Marta i jestem mamą 3 letniej dziś obchodzącej urodziny Wiktorii i 1,5 miesięcznej Olivii.Mieszkamy sobie w Szwecji w krainie wiecznych lodów i śniegów( nie jest aż tak żle z tą pogodą)Obecnie nie pracuję,spędzam czas na wychowywaniu moich pociech z czego jestem bardzo zadowolona bo one dają mi tyle szczęścia i radości na co dzień ze więcej nie potrzebuje.Piszcie kochaniutkie miło mi będzie Was poznać pozdrawiam

6. mamaGonia

mamaGonia Początkująca w BB

Witam Wszystkich !
    Na imię mam Małgorzata, jestem mamą dwóch perełek tj. Jaś w wieku 4,5 lat oraz Adaś latek 3.:happy2:
    Pozdrawiam serdecznie :-)

7. olkaxyz

witajcie słodko....ja mam tylko 1 córeczke....ach...fajnie miec jeszcze jednego bobasa i jeszcze....kochane ciesze się że jesteście radosne i zdrowe....

8. olkaxyz

marzenka oo kochana masz na codzień...pełne ręce roboty...podziwiam...w ujarzmianiu...małych wynalazców... ciekawa jestem...co ostatnio zmalowali...buziaczki dla was

9. olkaxyz

stokrotka....najlepszego dla bączka pączka Twojego...niech rośnie zdrowo...i radośnie...trzymajcie się cieplutko i słodko.... jak sobie dajesz rade w obcym miejscu...jacy ludzie?...życzliwi...może coś jeszcze napiszesz....niewiem jak sobie dajesz rade....ale musisz być zadowolona z życia skoro tyle radości w tobie...nic dziwnego że sobie świtnie dajesz rade..pozdrawiam...słodko....może ktoś chce kliknąć na gg do mnie milutko...zapraszam.... moja córa już 5 latek....a ja już 30 steczka jestem.... gg; 8403966......

10. reklama
  11. olkaxyz

zapraszam do pisania listów papierowych...kochane..... buziaczki najmlszego....musicie mi zdradzić jak u was z cierpliwoscią do maluchów na codzień....ja się dopirero uczę spokoju ...hihihhi....paptki...skoki wawelskie

12. kina1409

kina1409 Fanka BB :)

Witam wszystkich bardzo goraco:) Mam na imię Kinga ,wychowuję z moim przyszłym męzusiem ( za miesiąc się chajtamy) jego 2 dzieci , i jestesmy na etapie starań o kolejne szczęscie:)

Poleć forum