reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dobrej książki

Ja polecam trylogię "Miedziany jeździec."Czytałam trzy razy i za każdym razem baaaaaaaardzo mi się książka.Miłość,2 wojna światowa.okupacja Leningradu.
 
reklama
Ja uwielbiam czytać, teraz będę nadrabiać, bo kupować też lubię bardzo, zapas mam niezły, będzie jak znalazła na teraz.
Obecnie czytam drugą część do Gry o tron, bardzo mi się podoba.
Bardzo lubie Cobena, ale tak sobie czytam raz na 2-3 miesiące, co by mi nie obrzydł.
Uwielbiam Grishama, ale prawie wszystko przeczytałam, ostatnio sobie nowego kupiłam i czeka na mnie. Whartona też bardzo lubię, ale już prawie wszystko przeczytałam, a przynajmniej wsio co w bibliotece.
Ostatnio bardzo jestem na bieżąco w literaturą dziecięcą i w sumie bardzo lubię takie skoki do dzieciństwa.
Ja mogę jeszcze Jonathana Carolla polecić, trochę ma zakręcone książki, ale ja bardzo lubię. Najlepsze według mnie "Zaślubiny patyków"
Polowałam na "Beż mojej zgody", ale nie wiem czy na ciąże to dobra książka.
Lubię biografie czytać, ale jak fajnie napisane i wszystko co o Chinach z dawnych czasów, czyli geishe, cesarzowe itp:-)
Generalnieto chyba nie mam ulubionego gatunku, więc będę zaglądać i korzystać z rekomendacji.
 
Monia jak lubisz smęty to polecema Jodi Picoult ma świetne książki tylko smutne historie opisuje.

Annaoj ja w poprzedniej ciąży sporo jej smutasów przczytałam, "Bez mojej zgody" nie bo film widziałam.
 
Czytacie książki dla przyszłych mam? O rozwoju dziecka etc. Kupiłam niedawno "W oczekiwaniu na dziecko" - tomisko spore i chyba dosyć ciekawe. No i jest w niej rozdział dla ojców;-) Słyszałam jeszcze o "Języku niemowląt" Tracy Hogg, podobno rewelacja i chyba też dokupię.

A tak pozaciążowo to czytam "Trzeci klucz" Jo Nesbo, ale jakoś nie mogę przebrnąć, chociaż pisze ciekawie i fabuła fajna, tyle że ciągle mnie coś rozprasza. Nie mogę się doczekać świąt, bo niedawno kupiłam "Anię z Zielonego Wzgórza", którą mam zamiar wchłonąć, po raz setny chyba, w górskim schronisku (postanowiłam olać wszystkie przygotowania, biesiady przy stole i odpowiadania na pytania o samopoczucie).
 
aolka-ja czytałam język niemowląt.Fajna ale hmmm bajka taka moje dziecko nie pasowało do żadnego typu osobowości i nie wniosła nic nowego jeśli chodzi o wiedzę.
 
Monia jak lubisz smęty to polecema Jodi Picoult ma świetne książki tylko smutne historie opisuje.

Annaoj ja w poprzedniej ciąży sporo jej smutasów przczytałam, "Bez mojej zgody" nie bo film widziałam.

ja uwielbiam książki Picoult i N.Sparksa :) normalnie cudo :) Sparksa to już chyba wszystko przeczytałam :-D

jeśli chodzi o bez mojej zgody to książka cudowna, ale dla ciężarnych to chyba rzeczywiście nie polecam :) ameba film w porównaniu z książką był do kitu ... także zachęcam w przyszłości do przeczytania książki

u mnie na półce teraz oczekują na przeczytanie "Arabska żona" i "Sto dni po ślubie" - wybieram losowo w wielkiego księgozbioru siostry :))
 
mama-ja też Sparksa chyba wszystkie książki przeczytałam fajna była "3 tygodnie z moim bratem"Historia jego życia-sporo wyjaśnia.Uważam że to najlepsza z jego książek.Ja czytam co tylko się da,Anie z Zielonego Wzgórza czytałam naście razy wszystkie części tak samo Przeminęło z wiatrem. Teraz na tapecie kryminały psychologiczne
 
reklama
Czytacie książki dla przyszłych mam? O rozwoju dziecka etc. Kupiłam niedawno "W oczekiwaniu na dziecko" - tomisko spore i chyba dosyć ciekawe. No i jest w niej rozdział dla ojców

mam i również polecam- wiele ciekawych informacji , fajnie wyodrebnione tematy, kompedium wiedzy dla przyszłych mam, idealna dla kobitek w pierwszej ciąży


A z innej literatury baaaaardzo polecam Kena Folletta 'Filary ziemi' a pozniej 'świat bez końca' GENIALNE WCIĄGAJĄCE TOTALNIE! Nie pomyslałabym nigdy ze można zafascynać sie się sagą historyczna z 12 wieku ! A jendak!
 
Do góry