reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik książkoholika / kącik filmowy

reklama
Chyba ciężkie te książki Wasze, co?
Ja, po ostatnich ciężkich przeżyciach w świecie rzeczywistym, przy książce nie chcę się denerwować, omijam też takie filmy. Może i to minie.
Kupiłam trzecią część Greya, przeczytałam 10 stron i już mnie nie ciągnie :no:
Ostatnio obejrzany film, który mogę polecić Co nas kręci, co nas podnieca (2009) - Filmweb
Moje autorki ostatnich czasów, to Jane Austen i Julia Quinn, więc same widzicie jak lekko!
 
Cudowny Film, który ostatnio oglądałam "Temple Grandin" -rewelacja, na faktach:)
Książki, mam dużo ulubionych:)
Ostatnio czytałam "Grę o Tron" George'a R.R. Martina, teraz drugą część "Starcie królów", polecam!:) (serial też!)
 
dziewczyny, z filmów ostatnio polecam:
Bestie z południowych krain- bardzo wzruszające, dla mnie tegoroczny Oskar dla odtwórczyni Hushpuppy.
oprócz tego z tego co grają w kinie- "Drogówka", mocne kino.i do tego polskie
"Niemożliwe"- sprawnie zrobiony film o tsunami, oczywiście uroniłam łezkę.Słyszałam szelest chusteczek na sali:blink:
"Django" dla fanów Tarantino, na szczęście już odszedł o krwawej sieczki jak z Grindhouse.Ale stuknięte jak zawsze.
"Miłość"- piękny i jednocześnie smutny film, bo o wielkiej miłości starszych ludzi, o tym ,że można zabić kogoś z miłości(eutanazja).
wybieram się w najbliższym czasie na Nieulotne(bo kocham Chyrę:-D)
oraz na Poradnik pozytywnego myślenia. Zazwyczaj bywam w kinie po 22:cool2:
 
No to ja też:)
Ostatnio czytałam Tajemnice Emmy: początki - Natasha Walker - Lubimy Czytać
a wcześniej Płomień Crossa - Sylvia June Day - Lubimy Czytać

Obie to trylogie w stylu Greya, z tym, że Płomień Crossa jest 2 częścią.
Powiem tak, opinie są takie, że to lepsze od Greya. Ja tam jakoś specjalnie zachwycona nie jestem:) Niektóre momenty fajne:) Trzecią część Crossa chyba kupię, ale dwójkę i trójkę Emmy już chyba nie, tym bardziej, że cała historia jest tam opisywana z perspektywy obserwatora, a nie przez uczestnika zdarzeń, co w erotycznej książce jakoś niespecjalnie mi odpowiada.
 
reklama
Vi mi też się nawet podobał, w sumie niegłupi, szkoda tylko, że mało straszny ;-)(ale mnie nie straszną horrory).Ten koniec trochę taki naciągany i wyciskacz łez no ale dobra...:-D
z komedii polecam gorąco "Złodziej tożsamości"., nie polecam "Daje nam rok"- straszna nuda, niby przerysowane ale kompletnie nieśmieszne. Z polskich "Dzień kobiet" (Drogówkę już chyba polecałam)

z książek w ostatnim czasie "Intryga małżeńska" J.Eugenides- historia dojrzewania, różnych definicji miłości i studium stanów depresyjno-maniakalnych;-)
"Szklany zamek" J.Walls- historia trudnego dzieciństwa, dla lubiacych opowieści "z życia" polecam.
 
Do góry