reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik kulinarny

Ja dzis ziemniaki i rolady z karczku (z cukinia i papryka w srodku) pieczone w piekarniku w sosie pieczarkowym + buraczki
 
reklama
U mnie dziś szału nie było ;-) ugotowalam rosół na gęsi. Na drugie ja zjadlam ugotowane mięsko i warzywa z rosolu hehe chłopcy nie chcieli nic więcej. Ja zaczynam pochłaniac ilości niemożliwe... :-/ jeszcze zjadlam resztę zapiekanego ryżu z jabłkiem :-D
 
Ja dziś miałam rosół z indyka i przepiórek z makaronem ryżowym - zwykły mlodemu nie podchodzi, a jutro pulpety z mieska rosołowego z ziemniakami
 
U mnie dania wege, na śniadanie owsianka z żurawiną, jogurtem naturalnym i bananem.
Na obiad ziemniaczki, buraczki i kotleciki z kaszy gryczanej (kasza, marchewka, pietruszka, cebulka podsmażana, jajko, przyprawy) i sosik pieczarkowy do kotlecików. Smażone dobrze tolerujemy, cebulkę w umiarkowanych ilościach również, więc sobie nie odmawiam.
Zupka jarzynowa, w której był i kalafior i brukselka i por też została zaakceptowana przez mały brzuszek.
Na deser jabłko pieczone z cynamonem i dżemem figowym. Uwielbiam!
 
Dziewczyny, ale Wy pyszności jecie! A kto to Wam gotuje??? Jejku, jak ja bym zjadła cokoliwek z tego co napisałyście.... Ja wracam od dzis do lżejszego jedzenia. Bo Laura juz niby mieisiac skończyła i zaczynałam jeść normalniej, ale chyba jej nie służy... A może to słodycze? Od kilku dni pochłaniałam spore ilości paluszków, herbatników, biszkoptów i zdarzyo mi sie złapać ze 4 toffife...
 
Marcysia moze byc tez po slodkim ja jadlam biszkopty i cherbatniki i bylo niefajnie. Slyszalam o tym ze slodkie tez zle nabrzuszek robi.


Dziewczyny dajcie przepis na jakies ciasteczka wykrawane. To dla starszej. Dokupilam foremek bo strasznie jej sie spodobalo robienie pierniczkow.
 
reklama
Do góry