reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik Lipcowego Maluszka :-)

723096_CE_70_BC_A_gross.jpg
725161_gross

712787_gross
704881_CE_70_BC_A_gross.jpg
 
reklama
Ale fajowe ten stolik z krzeselkiem zyrafa i slonikiem - ekstra i ta posciel nemo. Ale fajnie mozna urzadzic dzidziowy pokoj tylko kase miec. Taki stolik z klrzeselkami to napewno kupie dla Majki, ale to jeszcze czas na to. Bedzie sobie na nim rysowala ;D
 
A to brazeczki do pokoiku dzieciecego :laugh:
6703882_d.jpg

6703881_d.jpg

6703883_d.jpg

Jeszcze benda inne...ale pozniej wam zaprezetuje...
JaK sie male urodzi to tez pare takich mu zrobie,niektore powiesimy na scianach a inne emblemaciki na podusie i kouderke nadrukujemy.(tak to sobie wymyslilam ;) ;D)
 
Agnieszko ale super te obrazki z Doriankiem i nie powiem pasuje on do nich, bo wyglada jak z bajki - taki slodziutki. Bardzo fajny pomysl.
 
kiedyś wogóle nie było takich gadżetów, a teraz wszystko jest takie kolorowe że się napatrzec nie można na szczęscie już w sobotę jedziemy po szafki i nie mogę się doczekac kiedy mi kołyskę przywiozą
 
Dziewczyny a tu wklejam wam pokoj mojej Majki prawie wszystko robilam sama - szybki w oknach, obrazki, taki przybornik na sciane, mebelki ze starych malowane, Firanki - ktore mnie denerwuja, bo jakos mi nie pasuja. Nie mam jeszcze tylko lozeczka.
p10100464zh.jpg


p10100211np.jpg


p10100222jl.jpg


p10100238aw.jpg


p10100299fk.jpg


p10100306cr.jpg


p10100337yf.jpg


p10100388gl.jpg

 
reklama
Do góry