reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik małego alergika

KAMAG ją właśnie o to pytałam producenta, bo w gazetce pisało, że jest przeciwwskazany przy alergiach. I tak się dowiedziałam, że są dwa rodzaje. Powinni to jakoś bardziej zaznaczac. Na Multilac i Acidolac jasno pisze że można przy alergiach
 
reklama
No i u nas nie widać końca jeśli chodzi o tą nietolerancję...

4 dni temu kupiłam małemu ser kozi i dałam mu kanapkę - z myślą ze to zupełnie inne białka... mały wymiotował 2 dni choć mleka już pije bardzo mało... :-( "mleko' sojowe pije bardzo często... a jednak te nabiały w ogóle mu nie odpowiadają.... :-( a ja razem z nim na diecie choć już spazmów dostaje z tęsknoty za dobrym serem... - a dzisiaj widziałam oscypki...
 
FIFKA a jak ty podajesz kanapki? Mój starszy długo nie chciał jeść kanapek, dopiero po 3 roku życia. Tak to samą bułkę.

A u Laurci alergi nie widać. Ja jem już prawie wszystko oprócz czekoladki orzechów miodu cytrusów. Nie podałam bezpośrednio jajek ani nabiału to tak na prawdę nie wiem, jaaby zareagowała
 
Adrian wsowa jajecznice bardzo często. Nie ma reakcji na nic innego niz nabial. Raz go wysypalo na kilka dni ale może mu jakiegoś chipsa Konrad dał.

Marika normalnie... albo kroje na małe kostki i je BLW albo po prostu gryzie a ja trzymam. O teraz na kolacje zjadl kasze ale widząc ze ja jem kanapkę przyszedł do mnie i dzioba otwieral... no to gryzl na współe ze mna :-)

Starszy codziennie je kanapki i tez dostawal juz je jako niemowlę.
 
FIFKA ją właśnie nie dawalam kanapek, jadł papki. Nie lubił być brudny. Ciszej przykleilo się do rączki i zaraz płacz. Oj długo tak miał. U niego kanapka np z maselkiem to już "brudna" Nie tolerowal i dalej tak jest, żadnych sosow. Oj mam się z nim, jeść nie chce a nieraz zrobienie obiadu to niezły wyczyn a on i tak go nie je.

Laura je coś w stylu BLW z tym, że małe kawałki.

A jak robisz jajecznice na parze?

Co bardziej alergenne? Białko czy żółtko?
 
reklama
Do góry