reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik małego alergika

Wg nowych wytycznych jajko wprowadza się już w całości, ale białko z tego co czytałam alergizuje częściej. Poza tym żółtko jest bardziej wartościowe, więc jak się Marika obawiasz to może poczekaj z białkiem.
 
reklama
Marika gotuje wode i wbijam do niej jajko - wida jest lekko osolona. Wyjmuje łopatka ugotowane jajko i wbijam samo zoltko na chwilę. Wyjmuje jak jest jeszcze miękkie i mieszam ze świetnym jajkiem. Adrian uwielbia

Co do blw to ja tez kroje to jedzenie na mniejsze kawałki. Tak samo obiad. Maly je sam. Nie daje raczej nic w całości bo on ma dopiero dwa zeby i często łyka za duże kesy. Zwłaszcza jak jest to surowe jabłko.

Konrad wczoraj dal Adrianowi chrupki na mleku - Nawet nie wiem kiedy wcisnal mu do dzioba. I juz Adrianowi dzisiaj chodzi w gardle góra dół. On ma okropny ten refluks
 
FIFKA a może warto odwiedzić gastrologa, tylko nie do Hansy. Zapisz się do kogoś w DSK i tak poczekasz kilka miesięcy na wizytę. Nie chce straszyć ale czasami refluks wymaga ingerencji chirurgicznej. Zresztą gastrolog jest też od nietolerancji

SIVA oby tak dalej
 
FIFKA i tak z 4 msc poczekasz albo i lepiej. Laura tak jakby wyrosła z tego. Choć wczoraj ulewala. Zjadła chlebek graham taki ten płaski. Chyba za dużo glutenu. Dzieci mojej siostry do tej pory mają z tym problem. Ją bym zapisała na Twoim miejscu, najwyżej nie pójdziesz albo komuś wizytę odstapisz. Tylko do kogoś dobrego w DSK
 
Z tym wyrastaniem to musi być prawda - Lena np nie zareagowała ani na mleko w kawie, ani na twaróg ani na śmietanę w sosie. Mam nadzieje, że już tak zostanie, bo ja wychudzona jestem strasznie i nabiał w diecie przydałby się.
 
Siva ja podobnie. Skóra i kości ale na razie czekam do roczku z prowokacja. Jak on je mleko to reaguje dalej ale nie wiem jak zareaguje i czy zareaguje jak ja coś zjem.
 
reklama
Fifka pod osłoną mleka jest łatwiej wprowadzać. Może spróbuj troszkę mleka sobie do kawy dolać i obserwuj.
 
Do góry