reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik małego alergika

ja mam nadzieję że dzieci z tego wszystkiego wyrastają... my mamy koszmarną alergię. uczula nas: mleko, jaja, gluten, marchew, pomidor. na razie tyle wyłapałam. już nie wiem jak gotować i jemu i sobie :( buzia non stop czerwona, lekarze patrzą na nas jak na patologię :/ jakbym o dziecko nie dbała! a ja swoją dietę trzymam, to Gabrysiowi powoli nowe jedzenie wprowadzam z tak okropnym efektem :(
 
reklama
Fifka, moja przyjaciółka robiła synowi w szpitalu dziecięcym po skierowaniu od alergologa dziecięcego z tegoż szpitala - i z krwi i platkowe skórne. Powiedzieli,że teraz jest inna metoda niż lata temu i można a nawet trzeba maluszkom robić. I wiesz co wyszło - marchew i ziemniak!
 
Vinga, przykre to co piszesz :( trzeba mieć nadzieję, że szybko wyrośnie. Teraz dynia jest dobra - może spróbuj zupkę z dyni.
 
reklama
Do góry