reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik małego alergika

Muszę się pochwalić - Lena nie reaguje na białko :) Dosłownie na żadne - mleko, śmietana, sery wszelakie. Jestem szczęśliwa jak nie wiem co!
 
reklama
Siva to super wiadomość

Moja natomiast reaguje na kszaki mleczno ryżowe(szczególnie morela-bo to jej podałam) refluksem:wściekła/y:, biedna wczoraj aż czkawkę parę razy miała...także odstawiamy i wracamy znów na bebiko z kaszką ryżową
 
Cześć, jeśli jest tu jakaś mama z Warszawy, która podaje dziecku Bebilon Pepti 2 DHA to odsprzedam 5 puszek po cenie przy 30% odpłatności, czyli 10,40zł za puszkę. Odbiór Służew lub Ochota. Osoby zainteresowane proszę o wiadomość na priv. Pozdrawiam :-)
 
Do góry