reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik maluszka

reklama
Ja mam zawsze problem z przechowywaniem rzeczy, więc tym razem uparłam się jak dziki osioł i mój TŻ już się poddał :D
wybór padł na kontynuację systemu STUVA, który mamy już w obu pokojach dziecięcych:
przewijak: Link do: STUVA Stolik do przewijania, 3 szuflady - biały - IKEA
szafa (zmodyfikowana): Link do: STUVA Regał - IKEA . W szafie oprócz ZIELONYCH szuflad, będą same półki. To w końcu facecik, więc wieszać sukienek na wieszaku nie potrzebuje :p

jak mlody wyrośnie z naszego pokoju, to razem z tymi mebelkami przeniesiemy go do brata, gdzie są już inne meble z tej serii. Czyli zakup przyszłościowy :D teraz tylko muszę wyciągnać mojego do IKEI he he he ;)
 
O dobry pomysł :)
Ja dopiero po przeprowadzce ale plan z grubsza mam taki ze chłopakom urządze pokój razem i tam będzie też przewijak taki wolnostojący, a na początek małe będzie w małym łóżeczku - kolysce na kółkach i do nas na noc ale cały Sajgon z przewijaniem w dzień będzie w dziecięcym. Julek szybko do siebie poszedł i teraz też tak będziemy chcieli tym bardziej że my będziemy w salonie mieszkać :d no i Ikea wchodzi w grę. Tzn mamy komode mam, tam na ciuszki jest szafa zabudowana ale chce kupić jeszcze malm taki słupek na kosmetyki i do tego przewijak ten najtańszy umalowany na biało. I wystarczy :)
 
Właśnie się zorientowałam że napisałam chłopakom a płci jeszcze nie znam :d

A wy poleccie co na podłogę, jakaś mata specjalny dywan? Chciałabym od razu coś na czym maluszek będzie mógł się bawić
 
Bardzo się cieszę z tego wątku. 2lata temu wprowadziliśmy się do domu i jeden pokój został nieumeblowany z przeznaczeniem na dzidziusia. Poczekam na 100.proc. potwierdzenie płci i też będę szaleć. A bardzo chętnie zaczerpne jakies pomysly od Was ;)
 
Firana ale super, to mozesz szaleć w 100% :D U nas maluch przez pierwszy rok będzie z nami w sypialni, a potem trafi do pokoju starszego brata :)

Afrodyta dobrze piszesz, dodatkowo ja słyszałam żę te piankowe rakotwórcze mogą być? Lepiej już dywan albo kawałek wykładziny ;) U nas są wszędzie płytki i panele, więc w kojcu "zawsze" mamy na dnie dywan właśnie, do tego mata edukacyjna.. do tej pory się sprawdzało, mam nadzieje że teraz też będzie ok:)
 
eee z tym się absolutnie nie zgadzam :) dziecko trzeba nosić i tulić ile wlezie :) jedyne co warto ćwiczyć, to siebie, żeby nie być z dzieckiem non stop tylko by pozwalać na samodzielną zabawę .. Ale przytulać, nosić, usypiać, spać z dzieckiem - do oporu i bez ograniczeń! Bo kiedy jak nie teraz - jak będzie nastolatkiem? :) ja zawsze gorąco poleca chusty do noszenia, wtedy przynajmniej ręce są wolne. A dziecko potrzebuje rodzica tak jak matka potrzebuje swoje dziecko. Naturalne, normalne i biologicznie uwarunkowane. I sorry ale trochę bzdura z tym "nie przyzwyczajaj do noszenia". Nosisz i kołyszesz 9 mcy w czasie ciąży a potem co, odwyk dla dziecka? :)
 
ja przez peirwsze miesiące śpię, z wygody ;) ale to jest rozmowa na wątek główny a nie kącik maluszka :)
 
reklama
Do góry