reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik maluszka

reklama
Keejti na watku wyprawkowym strona 123 są te fotki. Ja też sobie zam. Te organizery z Ikei. W Peppco też sa ale mniejsze.

Jestem w 34 tc, Tp 03.11 córcia
 
My wczoraj skręcilismy dostawke. Od razu wprowadziła się tam Zu.
Mąż mówi, że wygrał, bo nie chciał skręcić przed październikiem i aż tyle czasu udało mu sie to przeciągnąć.
1475432983701.jpg


Jestem w 35 tygodniu ciąży
 

Załączniki

  • 1475432983701.jpg
    1475432983701.jpg
    51 KB · Wyświetleń: 742
Joasia skąd masz dostawkę ?
ile ja sie nalazilam za dostawka i w każdej hurtowni/ sklepie odradzali mi dostawki. Co nie którzy twierdzili ze dostawki wycofują bo to niewypał był. Jestem zdziwiona bo dla mnie to jedyne rozwiazanie przy karmieniu piersią zwłaszcza jak noe chce spać w jednym łożku z Dzieckiem.
 
Super:)
Joasia a jak sprawuje sie Koalka? Ja sie zastanawiam czy by nie kupic z imieniem dziewczynek dwóch takich samych, jedna by Młoda przyniosła Basi ze szpitala z drugiej strony nie wiem czy ta moja uczennica juz nie za stara ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Keejti Zuzia miala pościel od początku, ale kładłam ją i tak w rożku. Potem nawet nie wiem kiedy z tego rożka przeszliśmy na samą kołderke. Tam dzidek bedzie od ściany od okna i w pobliżu kaloryfer, więc ochraniacz ma jako izolacje. No i monitor musze poszukać, więc bezstresowo.
Na początku też będzie spał w rożku.

Skrzat jak będzie sie sprawować dostawka to zobaczymy, bo przy Zuzi miałam tu na miejscu szafy postawione duże łóżeczko. Jak narazie spiduje się dla jej lalek ok. Ale przy składaniu rozmawialiśmy z moim m, że szkoda, że przy niej nie wpadliśmy na takie coś, bo nie trzeba by było wstawać, tylko obracasz się i masz dzidka przy cycu, ale wtedy było miejsce, bo sie dopiero co wprowadziliśmy, a w obecnym pokoju Zu mieliśmy graciarnie i garderobe. Dopiero jak ją przenieśliśmy jakoś po ponad roku to skręciliśmy tą szafe. No, a teraz dostawka to akurat była jedyna opcja.

Koalka ja kupiłam w tym niemieckim outlecie kiido.pl
To jest model BabyBay Boxspring. Największa z tych BabyBay. Chciałam maxi, ale nie było, ale akurat wielkościowo są takie same, tylko mocowania do łóżka inne.
1475481797412.jpg
1475481803626.jpg
1475481816872.jpg

Szukałam łóżeczka z odpinanym bokiem, ale to by mi całkiem pokój zagraciło i też cenowo one jednak sporo droższe. A za samą dostawke dałam niecałe 200zl, bo jest troszkę ubita. Osobno zamawiałam materac i barierke.
A w sklepie pewnie Ci odradzali bo nie mieli i chcieli wcisnąć coś innego. Taki chwyt. Moje dwie koleżanki mają kosze Mojżesza na początek. Więc tez chcą mieć bobo pod ręką. Ta dostawka wg producenta może wystarczyć do 11 miesięcy nawet. Zuza ma ponad 2 i pół roku i tak w niej wygląda.

Gdyby nie dostawka to pewnie musiałabym maratony do innego pokoju urządzać co noc, bo nawet Harry Potter wiecej miejsca by nie wyczarował.
1475481655235.jpg


Jestem w 35 tygodniu ciąży
 

Załączniki

  • 1475481655235.jpg
    1475481655235.jpg
    47,6 KB · Wyświetleń: 950
  • 1475481797412.jpg
    1475481797412.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 935
  • 1475481803626.jpg
    1475481803626.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 940
  • 1475481816872.jpg
    1475481816872.jpg
    51,1 KB · Wyświetleń: 951
Asia ale macie ladnie:) raczej o to mi chodziło czy juz tak zostaje i czeka na dzidka czy jeszcze do prania przed porodem

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
Keejti kolderka jeszcze do prania. Ale to juz nawet po porodzie z ubrankami sie załatwi.

A żałuję trochę ze tego pokoju nie zrobiłam dla Zuzi. Z drugiej strony w jej pokoju nie byłoby mowy o łóżku sypialnym. No, ale juz bedzie jak jest. Za 7-8 lat będziemy zmieniać lokum jak uda sie uskładac troche funduszy.

Jestem w 35 tygodniu ciąży
 
reklama
Joasia dzięki za przypomnienie o tym kiddo [emoji6] przejrzałam tam szybko rzeczy których mi brakuje i kupiłam matę fp 120zł taniej niż najtańsza na Ceneo [emoji38] była jedna sztuka z uszkodzonym kartonem.
Jest jeszcze karuzela która chciałam tańsza o 60zł Ale różowa no trudno może trafić się jeszcze błękitna

Jestem w trakcie 34 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji480][emoji188][emoji179]
 
Do góry