reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik maluszka

reklama
Koalka materac ma 89x50. Tylko dwóch producentów znalazłam. Na prostokątne nie ma problemu, a ten jest zaokrąglony. Jakbym nie znalazła to bym zamowiła na wymiar. Ten kupiłam z firmy Taumeland. Oni mają dużo małych rozmiarów do dostawek. Z BabyBay wydawał mi się strasznie tandetny.

Jestem w 36 tygodniu ciąży
 
Pytam ponieważ zamówiłam dostawkę z gotowym materacem piankowym i jestem ciekawa jakiej to bedzie jakości, napisane jest materac gratis wiec być może być słaby. Przeglądam i cieżko znaleść tak mały materac do dostawki i czy piankowy to odpowiedni dla noworodka? teraz modne sa gryka czy kokos ale nie widziałam nigdzie takich wymiarów 90x60
 
Mam strasznie zniszczoną szybkę( do wymiany) aparatu w telefonie, stąd ta słaba jakość.
Taki kącik zrobiłam małemu. Jeszcze tylko wspomniane pudełka na kosmetyki dokupię i ewentualnie jakąś karuzelkę ale nie jestem pewna bo jak dla mnie to już jest zbyt pstrokato.
P.S. Ciasny ale własny;-) ;)
2016-10-20-12.jpg

.
 
reklama
Do góry