reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik maluszka

reklama
Dzięki dziewczyny.W mieszkaniu, w którym mieszka tyle osób ciężko wygospodarować miejsce ale mam nadzieję , ze wyszło ok.
Co patrzę na ten kącik to nie mogę się już doczekać i chciałabym żeby maluszek już leżał w tym łóżeczku.
Nie wytrzymam chyba przez te 2 tygodnie.
 
mama4 śliczny kącik ja to dopiero w czarnej d... jestem bo dopiero łóżeczko zamówiłam i w rym tygodniu bede sie rozglądać za komoda na Małej ubranka i kosmetyki. Gdzie ta komodè zakupiłas?
Kocur jest świetny, skąd go masz ?;-)
 
Koalka komoda to Ikea Sundvik - Góra komody rozkłada się na przewijak. Kocur , ta girlanda nad. łóżeczkiem, Cottob balls i balon- lampka to Hand Made. Jest sporo takich grup i kont na FB, gdzie można znaleźć rzeczy ręcznie robione. Ja właśnie Tak je zamawiałam.
 
U mnie w koncu dzisiaj posciel przygotowana, synek w koncu z czegos zadowolony co zwiazane z Natalka;)

1477158560-1d1mld.jpeg


Jestem w 37. tygodniu ciąży <3
 
reklama
Do góry