reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik maluszka

reklama
Świetny wątek, po wakacjach pewnie będzie tutaj goraco. My tez odmalujemy sypialnie i będzie kącik dla malucha....;) Co do noszenia, tulenia całowania zgadzam się z ivi w 100%. Zreszto każde dziecko jest inne i jedne potrzebują więcej bliskości inne mniej...ale dziecko trzeba tulic i nie bac się okazywania czułości
 
Oo tak jeszcze troche i trzeba bedzie zabrac sie za szykowanie kacika dla malenstwa :)
Gdybym sama mogla to juz by remont byl i pokoj wspolny ze starszym bratem ale musze poczekac na checi meza..
 
Ja wstępnie planuje stonowane barwy. Białe mebelki i blekitnoturkusowe ściany. Mąż chce położyć w pokoju jasna wykładzinę ale to jeszcze nie potwierdzone. Aktualnie mamy tam orzechowe panele także też by pasowało i do tego jakiś jasny dywanik, ale on nie wiadomo czemu uparł się na wykładzinę.
 
Afrodyta, zdecydowanie stawiam na stonowane kolory w ubraniach, akcesoriach i kolorach w pomieszczeniach. Nadmiar kolorów mnie przytłacza..;)

W mieszkaniu mam nawet same jasne wykończenie, podłoga biało szare panele, szafy białe inne w jasnym drewnie tak samo jak drzwi, łazienka krem, jasne ściany jedynie kuchnnia i stół jest wenge..
 
My mamy w pokoju dziecka taki jasny prawie róż a na to wrzucone kolorowe naklejki z Kubusiem puchatkiem i to robi świetna robotę a maluch to uwielbia :) na podłodze obowiązkowo jasne panele i mały dywanik , a mebelki zwykle z klupsia i jestem z nich bardzo zadowolona :) teraz dla starszaka zamówiłam jedynie inne łóżko . A zabawki kolorowe i tak sie zrobią goście prezenty robią swoje :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Do góry