reklama

Kącik moderatorski

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2012' rozpoczęty przez RiSiA, 26 Czerwiec 2012.

1. RiSiA

RiSiA Gość

Dziewczynki pomyślalam sobie, ze dobrze by było mieć takie miejsce, w którym będziemy wyrażały swoje opinie nt

1. zakladania nowych wątków
    2. zamykania wątków, które już nie są nam potrzebne
    3. Łączenia wątków
    4 umieszczania wszystkich uwag dotyczących naszego działu Wrzesień 2012 :)

My natomiast (moderatorki) będziemy informować Was

1. o naszej nieobecności :)
    2. Przekazywać istotne info z moderatorni głównej :) np info dotyczących konkursów, ankiet itp:)

2. RiSiA

RiSiA Gość

Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 Czerwiec 2012
  3. reklama
  4. RiSiA

RiSiA Gość

5. marta2411

marta2411 Wrześniowa mama :)

Cześć dziewczyny!

Witam się po powrocie :) Było super!!! Wróciliśmy wypoczęci, uśmiechnięci no i opaleni ;-)

Szkoda, że to co dobre tak szybko się kończy... :-:)sorry:

Postaram się nadrobić wszystkie wątki, ale po ilości postów widzę, że to prawie niemożliwe, jesteście niesamowite :tak::-D

Dziewczyny co Wy na to, abyśmy otworzyły wątek: Kupię/sprzedam/zamienię?

Wiele z nas ma może coś co jej nie potrzebne, a drugiej by się przydało... Ja np. mam 25 szt. nowiutkich pieluch tetrowych, śpiworek na zimę do wózka. Mogłabym obcykać i może znalazł by się nowy właściciel ;-):-) Czekam na Wasze zdanie ;-)

Buziaki!

6. RiSiA

RiSiA Gość

w kwestii tego wątku to tak
    chcialabym, żeby więcej dziewcczyn się nt temat wypowiedzialo - dajmy czas może tygodnia ?

Administracja zgodzila się na ząłożenie takiego wątku, ALE musi być utworzony regulamin tego wątku. Także zastanówcie się również co można umieścić w regulaminie tak, aby nie było problemów:)

czekam na Wasze propozycje.

7. gorgusia

gorgusia Fanka BB :)

Kochane, tak sobie myślę,że przydał by nam się temat "Antykoncepcja po porodzie". Co Wy na to? W końcu lada chwila będzie to temat mocno aktualny i warto podjąć jakieś decyzje :D

8. *martusia*

*martusia* Fanka BB :)

ja jestem za.

9. maluszek2012

maluszek2012 Fanka BB :)

Ja rowniez jestem za, bedzie to przydatny wątek :)

10. reklama
  11. RiSiA

RiSiA Gość

jak najbardziej za:)

12. fasolka35

fasolka35 Fanka BB :)

Ja jestem tez za:-)

Poleć forum