reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik moderatorski

R

RiSiA

Gość
Dziewczynki pomyślalam sobie, ze dobrze by było mieć takie miejsce, w którym będziemy wyrażały swoje opinie nt

1. zakladania nowych wątków
2. zamykania wątków, które już nie są nam potrzebne
3. Łączenia wątków
4 umieszczania wszystkich uwag dotyczących naszego działu Wrzesień 2012 :)

My natomiast (moderatorki) będziemy informować Was

1. o naszej nieobecności :)
2. Przekazywać istotne info z moderatorni głównej :) np info dotyczących konkursów, ankiet itp:)
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Witam się po powrocie :) Było super!!! Wróciliśmy wypoczęci, uśmiechnięci no i opaleni ;-)

Szkoda, że to co dobre tak szybko się kończy... :-:)sorry:

Postaram się nadrobić wszystkie wątki, ale po ilości postów widzę, że to prawie niemożliwe, jesteście niesamowite :tak::-D

Dziewczyny co Wy na to, abyśmy otworzyły wątek: Kupię/sprzedam/zamienię?

Wiele z nas ma może coś co jej nie potrzebne, a drugiej by się przydało... Ja np. mam 25 szt. nowiutkich pieluch tetrowych, śpiworek na zimę do wózka. Mogłabym obcykać i może znalazł by się nowy właściciel ;-):-) Czekam na Wasze zdanie ;-)

Buziaki!
 
w kwestii tego wątku to tak
chcialabym, żeby więcej dziewcczyn się nt temat wypowiedzialo - dajmy czas może tygodnia ?

Administracja zgodzila się na ząłożenie takiego wątku, ALE musi być utworzony regulamin tego wątku. Także zastanówcie się również co można umieścić w regulaminie tak, aby nie było problemów:)

czekam na Wasze propozycje.
 
Kochane, tak sobie myślę,że przydał by nam się temat "Antykoncepcja po porodzie". Co Wy na to? W końcu lada chwila będzie to temat mocno aktualny i warto podjąć jakieś decyzje :D
 
reklama
Do góry