reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik moderatorski

Mam takie zapytanie, będę wstawiać gotowe przepisy dla dzieciaczków, mam przepisy od 5 miesięcy do 3 lat i tak sobie pomyślałam, że może bym otworzyła nowy temat z takimi przepisami, bo na papkach potem ciężko bedzie znaleźć przy dyskusji ogólnej, do tego dochodzą nowe mamy to może by skorzystały wtedy też, będzie łatwiej. No chyba, że na kulinarny to wrzucać.

Jak myślicie?
jestem za :))
 
reklama
Wiadomość ma do tych których miałam u siebie dodane do przyjaciół:

Wykasowałam wszystkich bo jest tak że znajomi widzą co pisze nawet w zamkniętych wątkach we wszystkich...także wykasowałam wszystkich bo to co odpisuję komuś itp.nie chcę aby to było widoczne...sa pewnie sprawy osób które pisza w zamknietych aby nie było właśnie to widoczne dla wszystkich...
Wykasowałam wszystkich bo tak będzie sprawiedliwie własnie dla wszystkich :)

Mam nadzieję ze mnie rozumiecie :)
 
Wiadomość ma do tych których miałam u siebie dodane do przyjaciół:

Wykasowałam wszystkich bo jest tak że znajomi widzą co pisze nawet w zamkniętych wątkach we wszystkich...także wykasowałam wszystkich bo to co odpisuję komuś itp.nie chcę aby to było widoczne...sa pewnie sprawy osób które pisza w zamknietych aby nie było właśnie to widoczne dla wszystkich...
Wykasowałam wszystkich bo tak będzie sprawiedliwie własnie dla wszystkich :)

Mam nadzieję ze mnie rozumiecie :)
przeczytalam 2x i CHYBA zrozumialam ;-) hahahahah
 
My już to kiedyś sprawdzaliśmy i na tamtem moment znajomi, którzy nie należą do danej grupy zamkniętej nie widzą tego.
 
Patrysia tak jak pisze Liljanna jeżeli jesteś ze mną w grupie to widzisz wszystkie moje posty ale nie widzisz postów moich jak należę do jakiejś grupy do której Ty nie należysz:)

Liljanna a możesz w tej ksiażce umiescic jeszcze od jakiego wieku?
 
Napisałam, w spisie treści jest, że 5 miesięcy, ale mogę jeszcze dodatkowo podawać przy każdym przepisie.
Za "chwilę" będe dodawać te 6 m-cy i 7 m-cy, bo nie ktore dzieci jedzeniowo są już dalej.
 
reklama
Do góry