reklama

kącik naszego maleństwa

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2010' rozpoczęty przez misiuunia, 1 Kwiecień 2011.

1. misiuunia

misiuunia Fanka BB :)

Czy wasze maleństwa mają swoje własne pokoje, a może tylko kącik w sypialni:> poszukuje fajnych gadżetów i mebli do pokoju dla córci :) moze cos polecicie?

2. Kinia1

Kinia1 Wrześniowa mama '10

Podoba mi się ten wątek, moja Niuńka ma narazie kącik w sypialni, ale mamy zamiar za jakiś czas urządzic własny pokoik

3. reklama
  4. _agata89

_agata89 Fanka BB :)

Witajcie
    Ninka od listopada ma swój pokoik, na początku jak była jeszcze z nami w sypialni to mieliśmy kołyske i komodę drewexu mały miś, ale jak w listopadzie urządzaliśmy juz cały pokoik to na szafę i lóżeczko zdecydowaliśmy się firmy klupś safari. Wygląda praktycznie tak samo jeśli chodzi o kolorystykę, tylko zamiast misia ma żyrafę. Wg. mnie są dużo solidniejsze, wytrzymałe i wszystko ładnie się trzyma, drewex kompletnie mi nie pasuje, wszystko lata. Ściany mamy różowo -niebieskie i na niebieskiej ścianie naklejki kubusiowe z allegro oczywiście (różowe, tak jakby tylko kontury) oprócz tego mamy kinkiet słoneczko- różowy i huśtawkę :-D

5. misiuunia

też sie zastanawiam nad tymi naklejkami ściennymi, tylko co jak bede je chciała oderwać? odejdzie z tynkiem ;/ ? :p

jak znalazłam gdzieś bardzo fajny regał, który wygląda jak domek dla lalek, ma dach, okna z boku, a w środku są normalnie półki takie np. na książki, ale nie moge teraz znaleźć linku ;//

6. _agata89

_agata89 Fanka BB :)

U nas odchodziły bez problemu, bo jedna została krzywo naklejona więc mam nadzieję, że nie będzie w tym problemu w przyszłości.

7. ksiulka

ksiulka Fanka BB :)

u nas wygląda na chwilę obecną tak
    Zdjęcie0181.jpg ściana na którą patrzy jest jednolitego koloru bo wyświetla mu projektor na niej obrazki wieczorem gdy zasypia.Kubuś jest namalowany pastelami przez kolegę Ł. w rogu wisi lampka w kształcie księżyca.
    Mamy wolny pokój gdzie będzie Wiktor przeniesiony ale narazie jest za mały i nie słyszała bym gdy płacze bo trzeba przez korytarz przejść więc pokój służy za siłownię ale docelowo będzie to azyl małego :)

8. maja888

maja888 Fanka BB :)

moja niunka ma swoj pokoik od kad przeprowadzilismy sie na wieksze mieszkanko :) wstawie fotki:) i aktualne fotke niuska przy okazji:)

Załączniki:

• 1.jpg
      1.jpg
      Rozmiar pliku:
      24,8 KB
      Wyświetleń:
      59
    • 2.jpg
      2.jpg
      Rozmiar pliku:
      21,8 KB
      Wyświetleń:
      56
    • 3.jpg
      3.jpg
      Rozmiar pliku:
      18,6 KB
      Wyświetleń:
      55
    • 4.jpg
      4.jpg
      Rozmiar pliku:
      30 KB
      Wyświetleń:
      56
    • 5.jpg
      5.jpg
      Rozmiar pliku:
      24,6 KB
      Wyświetleń:
      51
    • S6305583.jpg
      S6305583.jpg
      Rozmiar pliku:
      27,1 KB
      Wyświetleń:
      44
  9. misiuunia

u nas wygląda to tak ;p
    tylko jest troche więcej misiów i karuzelka nad łóżeczkiem, ale nie mam aktualnej fotki, własciwie wszystko kręci się wokół łóżeczka bo nie ma żadnych innych rzeczy małej

Załączniki:

10. reklama
  11. mb_1

mb_1 Fanka BB :)

misiuunia ja polecam galerie na deccoria.pl
    Sama jestem na etapie poszukiwan;-)

Poleć forum