reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik Naszego Maluszka :)

Ale macie piękne te pokoje. My chyba jednak nie wyrobimy się z remontem pokoju i dopiero za miesiąc będą meble i nowa tapeta. Chociaż w sumie pokój i tak dziecięcy bo to pokój Maksa , więc pełno w nim zabawek, kolorowe zasłonki, dywan itd.
 
reklama
Kamu a planujesz od razu dać dziecko do pokoju starszego synka czy jakiś czas będzie z Wami? Jak to w ogóle sobie zaplanowaliście?
 
Miciurka, szablon sama zrobiłam ;) po prostu przeglądałam w internecie fotki takich sówek i na kartce A4 sobie coś narysowałam podobnego :) a materiał to zwykły filc. Wszystkie elementy są z tego samego filcu. Zamówiłam na allegro kilka kolorów formatu A4 na spróbowanie :)
 
Basia, a mogę zapytać z jakiego drewna macie łóżeczko? I Was w ogóle Dziewczyny? Bo właśnie chcę kupić i się zastanawiam. Większość jest sosnowe, ale mój M coś marudził, że np. bukowe lepsze bo bardziej trwałe. Zwaracałyście w ogóle na to uwagę czy nie ma sensu sobie zaprzątać głowy?

Basia a na taką sowę to dużo tego filcu idzie?
 
Mysiolek, ja mam zwykłe sosnowe. Razem z materacem płaciliśmy 320zł także z tych tańszych ;)
Na sowę to dwa arkusze A4 w tym samym kolorze na przód i tył a oczy czy skrzydełka to już kupowałam po 1 w różnych kolorach.. białego jedynie 2 szt. Najlepiej najpierw się zastanowić w jakich kolorach chce się je zrobić, a potem zamówić filc ;) ja zapłaciłam 20zł razem z przesyłką i wyszły z tego 4 sowy :)
 
Mysiolek- ma rację twój m, ze z bukowego trwalsze, ja też patrzalam na to jak wyglada bo te na cienkich nóżkach sosnowe nie wygladaja na stabilne, ja dopiero odbieram w pt lozeczko(jak zawsze na ostatnią chwilę) ale moje jest z oak wood (dąb) zrobione i jestem ciekawa jak pomacam bo wyglada solidnie,

Basia- no właśnie słowa FILC mi brakowało w moim słowniku lol :)) hehe, skleroza nie boli ufff :)),

Ps.pisalam na ogólnym ale tu bardziej na temat co może wspolgrac z dinkami na scianie, bo nie mam pomyslu co w ramki włożyć i się głowie - chyba ze jakies np. Filcowe proste dinusie plaskie zrobie i powkladam w namki kurcze dziś nie mam mózgu daje słowo!!:o
 
Maciurka - a co to za łóżeczko? bo z dębowego to M byłby jeszcze bardziej zadowolony :D

Do dinozaurów to może jakieś roślinności? kojarzy mi się epoka lodowcowa numer któryś tam, jak oni chodzili wśród tych dinozaurów i tam było tak pięknie jak w raju :) W sensie jakieś palmy, drzewka itp... Może jakieś fajne naklejki ale takie płaskie byś poszukała? Albo namalować - jak Kupciusia ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mysiolek- no właśnie jedyne na co wpadlam to jakies palemki, zaraz chyba zerkne na google coś pokombinowac ;), no chyba ze zmienie theme i nie powiesze tych dinkow ale wg mnie sa slodziachne :), moje lozeczko jest firmy mamas&papas ( nie jestem do konca pewna czy debowe (wow) ale raczej tak;)), no ide sprawdzić z ciekawosci :))
( sprawdzilam, napisane że oak, jak przyjdzie zrobiefotke i pokaże -w weekend jakoś :) )

Doriq- fajne łoże :), w ikei maja kilka fajnych ale one wszystkie tylko 2 poziomy wys. Lozeczka maja a ja mam problem z plecami to sie ostatecznie nie zdecydowalam,

Edit: wpadlam na pomysł co do ramek! Do tych mniejszych , palemka do 1 a do 2 odcisk stopy dinka, a do tej większej jakiś dinus i już
 
Ostatnia edycja:
Do góry