reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik Naszego Maluszka :)

basia89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2013
Postów
3 237
Miasto
Bytom
Dziewczyny!
Zakładam temat w którym będziemy mogły wklejać zdjęcia zaaranżowanych przez nas pokoików lub kącików dla naszych dzieciaczków.
Jeżeli będziecie miały ciekawe pomysły na dodatki do pokoików lub same coś stworzyłyście to zachęcam do pochwalenia się właśnie w tym wątku :)


pokoj dziecka - rady architekta wnetrze Maria Tyniec (1).jpg pokoj dziecka - rady architekta wnetrze Maria Tyniec (5).jpg
 

Załączniki

  • pokoj dziecka - rady architekta wnetrze Maria Tyniec (1).jpg
    pokoj dziecka - rady architekta wnetrze Maria Tyniec (1).jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 214
  • pokoj dziecka - rady architekta wnetrze Maria Tyniec (5).jpg
    pokoj dziecka - rady architekta wnetrze Maria Tyniec (5).jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 213
reklama
TO może zacznę :)
Kącik dla Kubusia jest jeszcze w rozsypce, ale jutro np. razem z moją mamą będziemy przemalowywać regał z brązowego na biały, żeby pasował do łóżeczka i komody :) także efekty wstawię jutro :)
My z racji tego, że mieszkamy w bloku ( 2pokoje) nie mamy dużego pola popisu, tym bardziej, że pokój w którym będzie maluch był już wcześniej obklejony tapetą z włókna szklanego.. my z racji oszczędności nie zerwaliśmy tego tylko przemalowaliśmy na swoje kolory. Tak więc dwie ściany są w ciemnym fiolecie, a dwie szare. Na jednej ścianie mamy dodatkowo szafę zabudowaną, a na przeciwko łóżko szare z fioletowymi poduchami, także dodatki Kubusiowi też kupujemy fioletowe, żeby to się jakoś komponowało..
Postanowiliśmy, że zmienimy mu ten pokój jak będzie troszkę większy :)
No to się rozpisałam ;P

Pierwszym moim pomysłem, który wprowadziłam było zakupienie pocztówek w IKEI i białych ramek. Wygląda to tak :
2013-06-28-197.jpg
Obrazki wiszą nad komodą ( oprócz żyraf ) - wstawię końcowe foto jak ta część będzie już gotowa :)

Później zobaczyłam w internecie naklejkę z sentencją :
sowy z cytatem.jpg
Jednak, jak zobaczyłam jej cenę : 150zł !!! to się przeraziłam ;P
Ale postanowiłam trochę pokombinować i wrzuciłam sobie to na pen-drive jako obrazek i poszłam do rossmanna wywołać na miejscu. Fota 15X20 kosztowała mnie 2zł :). W domu włożyłam ją do białej ramki, a w późniejszym czasie zawiśnie nad łóżeczkiem synka :)
Teraz w wersji roboczej wygląda to tak :

2013-07-04-219.jpg

No to na razie z mojej strony to tyle ;)
 

Załączniki

  • 2013-06-28-197.jpg
    2013-06-28-197.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 293
  • sowy z cytatem.jpg
    sowy z cytatem.jpg
    8,2 KB · Wyświetleń: 299
  • 2013-07-04-219.jpg
    2013-07-04-219.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 305
Basiu kacik Kubisia bedzie sliczny, czekamy na fotki :-D
u mnie wszystko w rozsypce przez remont no i wiem ze zadnych naklejek czy obrazkow nie bede miala :-( heh
 
basia - super pomysl - pocztowki sie komponuja z fioletem u was w pokoju - napewno bedzie ladnie - brawo za kreatywnosc co do tej naklejki - masakra jakas 150 zl :szok:, ja mysle o naklejkach - sowy drzewko, kilka kepkow trawy jakis kwiatek czy cos, chcialam malowac ale chyba nie moge bo tylko wynajmujemy - jak cos sklekoce to napewno tu dodam :-D
 
All me, śliczny pokoik ! zazdroszczę, że Twoja córeczka ma całe pomieszczenie dla siebie :) nasz Kubuś będzie miał na razie tylko swój kącik..

Łóżeczko mam bardzo podobne ! :)
 
All me superancki pokoik dla małej! Napewno kilka jeszcze rzeczy i bedzie już w ogóle bosk tak jak piszesz tu dywanik tam coś itd bo w końcu zabawki to napewno wam się "nazbieraja" ze potem upychac gdzie nie będziesz miala ;))
 
reklama
all-me - pokoik masz po prostu PRZEŚLICZNY !

Ja narazie niestety nie mogę zaoferować córeczce jej własnego, musimy się ścisnąć w moim.
No i jak do tej pory wmiare wszystko zmieściłam.
Wywaliłam biurko, w jego miejsce wstawiłam łóżeczko, zmodyfikowałam jedną szafę i... i może nie jest jakoś super przestrzennie, ale się mieścimy, a to najważniejsze.
Jedyne czego tu brak, to klimatu dzieciaczkowego.
Mam karuzelę nad łóżeczko, jakiegoś miśka.. ale to nie to.
Więc jutro biorę się za szycie poduszek-[FONT=&quot][/FONT]sówek ;) Zastąpią one moje "kanapowe" poduszki, które są po prostu nudne. Prostokątne, jednokolorowe - zwykłe.
Sówki powinny trochę poprawić klimat.

Wrzucę fotki jak uda mi się je zrobić, prace zaczynam jutro, więc trzymajcie kciuki ! ;)
 
Do góry