reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

forever - ale przynajmniej ściana będzie czysta - wiem co piszę bo dziewczyny bardzo pobrudziły ściany i stąd ten pomysł z dywanikami i powiem, że u nas dość często spotykany (np. w leroy są takie z kubusiem puchatkiem)
 
reklama
Majqa1 - b. ciepłe mi się wydają te Twoje pokoiki.... :happy2: Te samochody na ścianie - mi się wydawało, że występują w Ikea tylko w postaci dywanu.

zgadzam się!:tak::-)

a mnie to zaciekawiło: KLÄDSAM Ozdoba - IKEA tylko, że na biało bym przemalowała.
M przytargał bodajże z pracy dwie skrzynie (po winach:-p) i chce z nich budki dla ptaszków zrobić; pokazywałam Mu parę aranżacji pokoi z budkami i strasznie Mu się to spodobało:tak::-)
 
ironia - ja bym przemalowała na inny kolor i ozdobiła decoupage ew. zakupiłabym jakieś naklejki. Może jakieś uchwyty? A to do dziecinnego?
 
Ironia, ja bym szuflady pomalowała farbą tablicową magnetyczną- m,ożna rysować kredą i foty magnesami jakimiś kolorowymi przyczepiać:)
 
ironia, Aestima:-)
chalkboard-dresser-painting-ideas-9.jpg
 
reklama
Do góry