reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

Ale super, martadelko! Podoba mi się gwiazda na oknie, domek drewniany (cudny!), białe półki na książki, kolor ściany, no i ten biały regał (?) po lewej, w paski - co to jest?
 
reklama
dzięki andariel! gwiazdka i serce na oknie uszyte przez tą samą osobę, co fartuszek;-) zresztą uszyte do kotka z imieniem Emi ale było za duże więc zdementowałam, kotek wisi w dolnej części łóżka piętrowego:tak: biały regał po lewej to STRAGAN z Ikei, wklejałam fotę (nasze zakupy, recenzje):tak:
 
ironia zrobiłaś coś komodą? ja znalazłam takie rozwiązania:tak:

ikea-hack6-handmade-charlotte-boligpluss-dot-no.jpg

ikea-hack3-handmade-charlotte-pinja-colada-blog.jpg


ja emilkową starą komodę obkleiłam właśnie washi tape: domek i drzewko;-)
 
Martadelko kochana, przez te nasze zawirowania nie napisałam Ci jak bardzo podobają mi się zmiany w pokoju EMI! Jest śliczny, klimatyczny, wielka zmiana. Wcześniej wydawał mi się taki pusty i chaotyczny a teraz napatrzeć się nie mogę jak Ci to wszystko fajnie wyszło.Stragan- sklep- wiedziałam, że pięknie będzie pasował!:tak:

Zainspirowałaś mnie do zmian, Ty i jeszcze ktoś. Zaraz pokażę kto. Póki co zrobiłam małe przemeblowanie ( głównie zabawkowe, pochowałam klocki , gry w pudła, bo znów "śmietnik" się robił). Zanim pokażę Wam początki zmian u nas- wrzucę filmik, który my z Miesiem oglądamy pasjami ( dla muzy, dla Bola, ja dla pięknego, minimalistycznego i " mojego" stylu). Na pewno dokupię do Miesia królika, cotton balls i budkę :tak: Łóżeczko to samo mamy wybrane od dawna, trzeba po nie pojechać do ikea, kapę jakąś wykombinować... KOCHAM TAKIE ZMIANY:)

Klocek na Kredce, Kredka na Bąku, a Muchy w Nosie.: PROJEKT Q! [spot by Klocek i Kredka]
 
dzięki Aestima:-) b. miło mi to słyszeć (czytać) od Ciebie:tak: a stragan ma wiele możliwości, potem można na teatrzyk przerobić, pomalować itd.:tak:
andariel ma racje - świetnie nakręcony spot!
budki dla ptaszków jak najbardziej świetna ozdoba pokoju, u nas nadal czekają dwie skrzynie po winach na przeróbkę ale nie wiem czy M się w końcu za to zabierze czy może urodzi mi się jakiś inny pomysł bo cały czas szukam inspiracji na dwie gołe ściany, teraz stragan zapełnił puste miejsce plus u mnie wszystko długo dojrzewa zanim się zrealizuje:-p
Aestima czekam z niecierpliwością na zmiany u Was:tak: ja też ostatnio zakupiłam pudła co by uporządkować, dwa zielone materiałowe (włożone w regały) plus dwa białe plastikowe, które ozdobiłam wycinkami z filcu.
 
Ostatnia edycja:
Martadelka pięknie, no i zazdroszczę rozmiaru pokoju:-) a ja Wam się pochwałę, ze nie pokój ale całe mieszkanie 4-pokojowe niedługo będziemy urządzać!!!
 
reklama
Nooo! Sprzedaliśmy, czekamy aż ludzie kredyt dostaną i nam zapłacą i kupujemy swoje piękne 86m2, chyba ze ktoś nam do tego czasu podkupi...pocieszajace jest to, ze na duże mieszkania popyt jest maly
 
Do góry