reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

FERETTI premium POŚCIEL 6 części - Ochraniacz LONG (1447973758) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

A to nasz zestaw

Zastanawiam się czy nie kupić jeszcze jednego bo teraz nowe wzory są

Do nas Jaś przychodzi w nocy czasem i nawet nie prubuje go tego odzwyczajać. Dziecko przy matce czuje się najbezpieczniej i nie wyobrażam sobie żeby maleństwo spało w innym pokoju kiedy ja czuwałam przy zapalonym świetle, sprawdzałam czy oddycha .Może jakaś inna jestem ale wydaje mi się że dziecko po urodzeniu jest za małe żeby spało w swoim pokoiku
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ironia mam nadzieje, że w związku z samodzielnością nie każesz półrocznemu szkrabowi podgrzewać sobie samemu mleczka na gazie?:-D:-D:-D

Cinamon no piękna ta pościel... ale cena jak dla mnie z kosmosu:szok: Tyle to ja przeznaczyłam na połowę wyprawki:-D (nie licząc wózka...)
 
niestety gazu nie mamy ale moze nauczyc sie mikrofale obsługiwać hehe :D duzo dzieci moich znjaomych od urodzenia spi samych..wiadomo zalezy od dziecka :)

btw ostatnio bylismy u sasiadow na kolacji i młody 2,5 roczku sam nakrył do stołu hehe :))
 
ramari proszę o wyrozumiałość, to moje pierwsze maleństwo:zawstydzona/y:. Myślałam, że to dopiero w 7 miesiącu:-)

Hehe poczucie humoru macie..:-D;-)
Ja nie planuję pokoiku bo mała będzie z nami a później będzie miała pokój z bratem...no a później to się zobaczy.Może uda nam się kupić coś swojego.Póki co mieszkamy z moją mamą.Z resztą tak czy siak same zobaczycie ,że jak dziecko się urodzi nie da się go odstawić do innego pokoju...instynkt macierzyński Wam nie pozwoli!!Chyba ,że ja jestem jakaś inna.Ale pamiętam do roku Igora mieliśmy u siebie w pokoju.
 
Cinamon no piękna ta pościel... ale cena jak dla mnie z kosmosu:szok: Tyle to ja przeznaczyłam na połowę wyprawki:-D (nie licząc wózka...)

Teraz to i tak tańsza niż jak kupowałam 4 lata temu.Wtedy za komplet zapłaciłam 460 zł! chyba mi wtedy odbiło zupełnie jak sobie pomyśle bo łóżeczko było tylko troszkę droższe.Ale to było moje pierwsze strasznie wyczekiwane dziecko i stawałam na głowie żeby miało wszystko.Teraz nauczyłam się po tych paru latach że można i taniej i to wcale nie znaczy że gorzej

W 7 miesiącu to też dla mnie za wcześnie na przeprowadzkę.Jaśka przeprowadziłam pół roku temu czyli miał trochę ponad 3 lata.I tak mamy sypialnię w tym samym pokoju ale pokój długi bardzo więc nie koliduje z jego pokojem
 
oj tak, żebym ja w pierwszej ciąży wiedziała już to co wiem teraz...marzenie.Dobrze że to wszystko już za mną :)
 
reklama
ramari hehe usmiałam się zdrowo:))

Ja pokoik jako taki urządzam ale zakładam, że łóżeczko przeniesiemy na początek do naszej sypialni ze względu na wygodę... nie wyobrażam sobie co noc biegać co trzy godziny do drugiego pokoju nakarmić maleństwo, wolę się jedynie wychylić do łóżeczka obok:)
 
Do góry