reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

reklama
Madzioolka - fajnie, że Ci podpasowała - jak byłyśmy na Smykofonii były takie kopertki z różnymi ulotkami z dzieciowymi sprawami i m.in. ich wizytówka.
 
Wczoraj w Leroy Merlin widziałam pięęękny materiał w sowy - niestety nie mają go w ofercie internetowej bo bym linka wstawiła - w dwóch zestawach kolorystycznych na białym tle - zielone, niebieskie, pink i beże - brązy, szerokość bodajże 150 cm ale cena powala 29,90 zł :szok: Na pościel to by wzór biegł wzdłuż a nie wszerz a i tak ze 3 m trzeba by było kupić....
 
zaraz spróbuję wrzucić fotki niedokończonego pokoiku Miesia.
o
, miałam rację- podczas edytowania w końcu pojawiła mi się ikonka do wstawiania zdjęc:) Pokoik jednak kolorowy- Miesio jeszcze malutki, ale za 2 lata zmieniam na bank. bęzowe ściany 2 na biało pomalowałam, 2 jeszcze czekają... powmiędzy ramkami jest dziura, któraą wybiłam młotkiem i zalepiłam- czekam aż m. poprawi i powiesi ramki prosto, hihi;) W pokoju dużo jeszcze nie zrobione, rzeczy z podłogi znikną w regale, ale ogólnie taki leśny jest.
P1160679.jpgP1160680.jpgP1160681.jpgP1160682.jpgP1160683.jpgP1160687.jpgP1160689.jpgP1160690.jpgP1160691.jpgP1160702.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry