reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

malowanko mielismy 3 m-ce temu przy przeprowadzce i jak na razie nie zamierzam malować, ale dzięki forever za pomysł:-) motyle na ścianie chcesz namalować?
edit: i w pokoju ogólnie jest misz masz a meble takie same;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martadelka - ale meble malowaliście czy ściany ? Bo ja o tych pierwszych myślam. A co do motyli to w można znaleźć b. ciekawe szablony w necie.
 
Agabre - tylko zazdroscić Hanusi takiej Mamy :-D, ja niestety jeszcze mam duuużo do zrobienia u Młodej :-(Ale muszę zacząć od porzadków bo coś nie za bardzo ostatnio w tym temacie tamże :zawstydzona/y:
 
hej dziewczyny,
szukam takich piankowych puzli do pokoju moich coreczek, czy macie cos takiego i czy warte to jest zachodu ? ( w pokoju coreczek mam panele)
i mozecie jakies polecic , patrzylam na allegro za tym, ale widzialam tylko takie z malymi elementami a boje sie, ze moglyby one zostac zjedzone przez moje dwa potforki :)
z gory dziekuje za pomoc
 
Ritunia - ja mam literki i cyferki i wyjęłam najmniejsze elementy już dawno temu - pozostaje kwestia toksyczności puzzli.
 
reklama
ritunia - a nie lepiej duża kolorowa piankowa mata podłogowa, u nas bardzo się sprawdziła... oczywiście jeśli ma pełnić funkcję "dywaniku", a jeśli dodatkowo edukacyjną, to będą fajniejsze:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry