reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik rozrywki Maluszków: piosenki, wierszyki, zabawy, zabawki :)

Ja dzisiaj zrobiłam test z graniem na metalowych i plastikowych miskach - szybko zaskoczył, choć trudno mu precyzyjnie uderzać, momentami to takie rzucanie w te miski :rofl2:
Z zabawek też oczywiście gryzaki, grzechotki, dalej fioletowy słonik lamaze, przez te zęby każda zabawka jest gryzakiem. Od kiedy siedzi to fajnie sobie zabawki zmienia, sięga po nie całkiem sprawnie :) Zauważyłam też większe zainteresowanie metkami.
Podoba się wszystko co gra, uwielbia, żeby mu śpiewać - ostatnio Pieski małe dwa i Domowe przedszkole.
A z wierszyków - Entliczek Pentliczek.
Zabawy z nami najlepsze: Gdzie jest mama/tata?, A jak robi...?
I pełzanie za odkurzaczem... :szok:
 
reklama
Acha, no i oczywiście ten wibrujący robaczek - masażer. Ale to mu z rzadka włączam, bo wkłada do buzi (ewidentnie pomaga na zęby) i aż cały wibruje od niego...
 
u nas teraz najlepsza zabawa to wstawanie :) mamy taki plotek
http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/44/88/44/85/4488448579
a Leos trzyma sie gornej poreczy i sie smieje. Jak w koncu padnie (a spada zawsze ;) ) to zaczyna sie zloscic i wspinac, az wstanie i od nowa :) Pociesznie to wyglada.

Zabawa w akuku tez jest na topie, juz dosc dlugo, a ciagle cieszy, patataj na kolanach, samoloty w powietrzu z tata (ja sie boje)
pelzanie i raczkowanie tam gdzie nie wolno ;)
Mamy telefon to najlepsza zabawka, kazdy kabelek, myszka komputerowa i przeboj czyli pilot TV. Znalezlismy pilot z zepsytego DVD, porzeadnie go umylam i ulubiona zabawka :) chce mu kupic taki dzieciecy pilot, ale musi wygladac jak prawdziwy, o taki:
Smily Play Pilot dla dzieci TV jak prawdziwy - Sklep internetowy z zabawkami dla dzieci małych i dużych.
 
Do góry