reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik starszaka - problemy ze starszym rodzeństwem

moja córa dziś przeszła chrzest bojowy, spala w osobnym pokoju, w swoim łóżku, tzn zasypiala a ja lezalam obok niej, w nocy obudzila sie o 4,30 z placzem, ale jak przyszlam to znowu zasnela i spala do rana. zobaczymy jak bedzie dzisiaj:)
czy ktoras z was robila badania przeciwko alergiom FP5 panel pediatryczny?
Gratulacje dla corci :) !!!! Mysmy przez to zaczeli przechodzic 1.5 mies temu :) Do dzis sa noce ktore o godz.4 lub 5 rano koncza sie moim albo meza spaniem z mlodym w osobnym pokoju :) Ale co zrobic :) Musialabym koczowac u niego na podlodze do rana czasem a do pracy tez ktos musi isc :) Trzeba sobie radzic! :) Ale I tak sie ciesze ze zasypia w swoim pokoiku w swoim lozeczku...a to co czasem nad ranem sie dzieje...no coz :) Wazne ze nie co dzien :)
 
reklama
dona - jeszcze nie, ale za 3 tygodnie najstarszy idzie do szpitala i będzie miał kompleksowe (podobno) badania w kierunku alergii.. ma podejrzenie astmy i muszą go przebadać dokładnie
 
my robiliśmy wszystkie możliwe wziewne skórne...z krwi. prywatnie robiłam własnie panel pediatryczny...i parę rzeczy jeszcze poza panelem j.np.gliste ludzką
 
diablica ile kosztowal cie ten panel pediatryczny i ile badań wykonywano w ramach niego

moja mala dzisiaj oglada bajke i nagle wola "wiosna jest radosna" patrze na nia i pytam. oliwcia a co to znaczy, a ona z takim mądrym wyrazem twarzy mówi mi "to znaczy , to taki długi czas po zimowym przesileniu". muslalam ze padne
 
widzisz to cię dziecko zagieło hehe

sorki że dopiero teraz odpisuje ale miałam małe a w sumie spore zawirowania....wiesz co nie pamietam ile kosztował ten panel ale było tam około 26 alergenów....wejdz sobie na strone luxmedlublin.pl i tam są pakiety badań podają ile alergenów, jakie i za ile...ja robiłam własnie z luxmedu
 
ale moje dziecko mnie dzisiaj zdenerwowalo. przychodze po nia do przedszkola a pani mowi ze byla niegrzeczna i ugryzla chlopca az mu krew lecialo, no matko co ja wscieklego psa wychowalam? kurcze i to chyba bez wyraźnej przyczyny, bo jak ja pytam i podaje rozne propozycje ze moze jej cos zrobil, zabral czy nie chcial czegos dac to mowi ze nie. no kurcze ta sie teraz zle z tym czuje, bo nie weim co jej odbilo. obiecala ze wiecej nie bedzei tak robic, ale jej obietnice zawsze sa bez pokrycia. teraz bede zyla w stresie przed kazdym odbiorem z przedszkola czy znowu komus krzywdy nie zrobila. o boże i bede miala teraz zmartwienie
 
jeju Dona współczuję,i sama się boje żeby moje bliźniaki nie nawywijały,bo wiem ze jak ktoś im zabiera np zabawkę to może nie byc tak łagodnie...Moze to był jednorazowy incydent-to tylko dziecko...
 
Dona nie wiem czy cię pocieszę... ale ja byłam "gryzakiem" numer jeden... i zawsze na mnie skargi były... spoko, dzieci wyrastają :-D To samo w mojej pracy... w przedszkolu wiele dzieci się gryzie... może podpatrzyła u innych dzieci?
 
reklama
dona teraz to tylko zależy czy mała powtórzy takie zachowanie, czy to był jednorazowy wybryk. Chociaż jak widzę, że nie ma jeszcze 3 latek, więc jest malutka, byłabym raczej spokojna, czasem emocje biorą górę u takich maluszków. Chociaż oczywiście dobrze, że z nią rozmawiałaś i jej tłumaczysz, że to było brzydkie zachowanie.
I tak jak fifka pisze, czasem dzieci gryzą ...Ja pamiętam taką niemiłą sytuację u mnie w przedszkolu, jedna właśnie mała dziewczynka, też tyle co 3 latka miała, ugryzła inną, i ta matka z nią do lekarza poszła i mówiła mi, że to było zagrożenie życia, myślałam, że mnie do sądu poda normalnie :-(, miałam nieprzyjemności, a u takich dzieciaczków to na prawdę chwila moment, jakaś emocja i trach!
 
Do góry