reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik ubraniowy...

paaulisia20

Mamusia Juleczki 5.07.07
Dołączył(a)
2 Czerwiec 2008
Postów
3 829
Miasto
lubin/sobin
... czyli wklejajcie swoje nowe nabytki! Chwalcie sie swoimi ciuszkami;-)

wiec na pierwszy ogien ja!!!

Koszula w krate juz dawno na taka polowałam swietnie pasuje do legginsów i zwykłych dzinsów:tak:

i druga morska swietna jest!:tak:
 

Załączniki

  • koszula.jpg
    koszula.jpg
    55,6 KB · Wyświetleń: 309
  • 1.jpg
    1.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 291
Ostatnia edycja:
reklama
Mam i tą i tą .
Tylko tą w krate mam dłuższą.
Mam jeszcze panterkową super na co dzień i na wyjście.
 
Ja kupuję swoje ciążowe ciuszki w sklepie internetowym Lola & Lola, ładnie prezentują brzuszek i w wielu wyglądam bardzo seksownie mimo ciąży wcale nie czuje się brzydsza czy mniej kobieca :)
 
mam tak samo, na lola and lola jest wszystko czego mi potrzeba i mimo cialka wygladam dobrze. W koncu to nie ja mam sie dostosowac to ciuchow tylko ciuchy do mnie!
 
A ja ostatnio mam ze sobą problem bo mam parę kg nadwagi i już nie mogę patrzeć próbuje zgubić i coś ciężko mi to idzie i wszystko co przymierzam to nie bardzo mi się podoba jak na mnie leży. Ja w takich koszulach niezbyt dobrze się czuję. Wolę bardzie jakieś spudnice coś ala
9k=

images
images
9k=
 
reklama
Hej. Są tu jakieś dziewczyny z Łodzi i okolic?
biggrin.gif

Chciałam Was zaprosić na SWAP - czyli wymianę lub odsprzedaż ubrań. Jutro na Piotrkowskiej 17 w Niebostanie o 12.00.
Super sposób, żeby się pozbyć nienoszonych ubrań z szafy
laugh.gif
.
 
Do góry