reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

i wogóle wyglądam na twarzy okropnie

9sjzgjj4prlnplcc.jpg
[/URL][/img]
 
reklama
dziękuję Bogu,że stworzył mnie blondynką.
Na cellulit polecam krem z avonu jest bomba po 4 dniach widać efekty, drogi ale ostatnio były przeceny, ten upiększający momentalnie wygładza i przyciemnia chociaż na krótko.Smaruję się nim przed basenem :) bo mi wstyd z takimi bladymi pontonkami wyjść.
Basia nie jest źle, a dla poprawy samopoczucia polecam maseczki nivea,są suuupeeer
 
ten krem to NAIR - NAWILŻAJĄCY KREM DO DEPILACJI
ale wydaj emi sie ze jak pojdziecie kupic to cos, to nie wazne jaka firma (jak widac, ten moj to firma krzak)
byleby bylo naopisne ze do wasika...
 
reklama
Ja też używam tej emulsji do depilacji Nair do wszystkiego ;D
Teraz przynajmniej mam przymusowe używanie jak chodzimy na basen co niedziela, bo do tej pory od porodu to "przeróżnie zarośnięcie" wyglądało :o
 
Do góry