reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

No i emulsja jest łatwa w stosowaniu, nie trzeba się ścierać, wycierać, zdzierać itp...nakładasz, czekasz 10 do 20 minut i spłukujesz pod prysznicem. Dla mnie  rewelka, chociaż na początku też sie bałam stosować, bo na dodatek ja mam po maszynce masakra przechroszczenie i bałam się żeby jakiegoś uzulenia albo cóś nie dostać bo to wkońcu żrące, no ale stosowałam to też w ciązy i było ok.
 
reklama
A na ładną cere natychmiast są super maseczki ściągające (żelowe). Naprawde poprawiają wygląd od zaraz. Nieważne jakiej firmy ;) Ja stosuje takie jednorazówki, tzn zaopatruje się w nie jak mam ochote ładnie wyglądać ;D
 
Ja tez mam wasik i stosuje plasterki z woskiem Veet. Troche bolesne, ale skuteczne spokoj na 1,5 miesiaca. Ale z tym kremem musze sprobowac.
 
a ja kiedyś użyłam plastrów z woskiem na nogi... i się przylepiły... i już nie używam! a jak mi się do twarzy przykleją?? to co? no co? o!
a na ile ta kremowa kuracja usuwa włoski, włoseczki, włosiunie?  ;D

mój pierwszy raz... depilacja wąsów! o rany! ha ha ha!
żeby mi tylko broda nie wyrosła przy drugim szkrabie!
 
Toja hihihi
moze nie, bo ja mam drugie i tylko wasik sie sypnal.
Jak to ci sie przykleily plastry???
Mi sie nic nie przykleja
 
Basiu - ale Ty wychudłaś!!!

Mnie się wąs na szczęście nie sypie, ufff, wystarczą nogi jak u sarenki i bikini jaskiniowców. Też mam depilację co tydzień przed basenem.
Zastanawiam się nad czymś innym. Kusi mnie, żeby sobie troszkę uregulować brwi, tak na próbę, nigdy tego nie robiłam. Ale boję się właśnie, że potem jakieś krzaczory odrosną, a i tak mam obfite. Któraś z Was ma z tym doświadczenie?
 
reklama
o! i ja nie depilowałam nigdy a spróbować mam ochotę bo mi siostra marudzi, że wyglądam jak jednen ludek z ulicy sezamkowej (nie pamiętam jak mu na imię... chyba Bert) ten co to ma jedną brew! ha ha ha!
 
Do góry