reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

No ja reguluje, ale tylko te wloski co odrastaja. Ale ja juz mam swoj ksztalt i latwo mi wyrywac te odrastajace. Pierwszy raz radze isc do kosmetyczki. A wcale nie odrastaja gorsze. Raz na jakis czas trzeba wyrwac pojedyncze wloski i tyle.
;D ;D ;D
madrala
 
reklama
ja mam bardzo grube i krzaczaste brwi
no i jak już jeden raz się wyrwie to trzeba pilnować.... zazwyczaj sama reguluję ale jak mocno się zaniedbam to wtedy trza iść do kosmetyczki ;D ;D
 
jestem blondynką i u mnie za bardzo nie widać. Brwi regulowałam i wcale nie były mocniejsze.
A wosku używam do depilacji bikini. Wolę to od golarki, bo po niej mam zawsze jakieś krostki. Wosk trzeba po prostu bardzo zdecydowanie zerwać. Powiedziałabym, że przy odrobinie wprawy nogi woskiem mniej bolą niż zwykłym, elektrycznym depilatorem.
 
jouuuuu bikini woskiem :o słabo mi na samą myśl, no ale to pewnie zależy, jakie kto ma bikini ::)

pomyślę nad brwiami, boję się, że się urządzę na wieki wieków. solidne mam te brwi, i w sumie je lubię, tylko tak mnie korci z ciekawości, jak bym wyglądała z cieńszymi... ale wiadomo, ciekawość pierwszy stopień do >:D
 
Ania29 pisze:
Ale jak ci sie nie spodoba, to mozesz zapuscic znowu hihihi
;D ;D ;D
Margot, włosy wyrywane raczej nie odrastają silniejsze. Kiepski jest tylko moment odrastania, widzę to czasem u kumpeli, która ma mocne, ciemne brwi. Albo rybka, albo pipka - cienkie wypielęgnowane, albo naturalne. Wszystko, co pomiędzy tym się odbywa, jest mniej fajne.

ja mam inny brwiowy dylemat.Mam jasną oprawę oczu, i rzęsy farbowałam brązową henną często, teraz o brwiach myślę, coby je trochę podkreślić. Boję ssię tylko, że będą za mocne i będę ordynarnie wyglądać, bo jestem jasną blondi i grube, ciemne krechy mi nie pasują.

Kurdę, każdemu trudno dogodzić ::)
 
aniaz, to henne krocej trzymaj....

no u mnie paskudnie wyglada moment odrastania
mam mocne grube czarne wlosy, wszedzie.... w lato maszynka codziennie musze sie golic na nogach.... i nie tylko
depilatorem co 4 dni..... mówię Wam tragedia
 
no właśnie, muszę się chyba zdać na doświadczenie kosmetyczki. Bo rzęsy to siostra mi w domu robi.
A z tym goleniem to masz Magda przechlapane... A wodą utlenioną nie próbowałaś ich potraktować? Rozjaśnia i stają się kruche łamliwe. Swego czasu była moda na rozjaśnianie włosów perhydrolem (tabletki utleniające) i babkom to strasznie włosy niszczyło. Ale nie wiem, czy to zupełnie bezpieczne dla skóry.
 
a, właśnie, któraś z Was wspomniała na początrku o avonowskim kremie na celulitis. Jaki to krem? Nazwę poproszę.
 
reklama
Do góry