reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

u mnie z nogami to też masakra
po depilatorze po 2 dniach mam juz jeża na nogach
ale ja mam ciemny mocny zarost i potrójne cebulki

a tak wyglądam po frycku
hihihihihihihiii
t1tvsf0c51njkijt.jpg
[/URL][/img]
 
reklama
HiHiHIHiHi
Jak ja kiedys wrocilam od fryzjera, to mnie pogryzl moj lwasny durny pies. Nie poznal mnie.
Basiu on patrzyl i myslal, czy to mozliwe, ze ta moja mama moze byc jeszcze piekniejsza :D
 
nooooooooo
fajny ten watek ;D

basiu zmiana diametralna
nie poznałabym Cię
nie dziwie sie kacprowi hehhehe
 
Ania29 pisze:
HiHiHIHiHi
Jak ja kiedys wrocilam od fryzjera, to mnie pogryzl moj lwasny durny pies. Nie poznal mnie.
;D ;D ;D ;D ;D

Basiu ładnie Ci w nowej fryzurce i kolorze włosów, twarzowo :) A mina
ok.gif

Miałaś już kiedyś wczesniej blond pasemka?
 
reklama
Basiu, bardzo dobrze Ci. Ale Ty sama chyba nie jesteś przekonana, co?

aniu29, jak tam włosy? Pisałaś kiedyś, że ci wychodzą. Mi jakby przestały, mniej ich ostatnio na szczotce... Ale to jeszcze nie to.
A właśnie, a propos włosów, fryzjerka doradziła mi (na łamiące się i porozdwajane włosy) kupić serum z wit. E albo samą witaminę E. Wzięłam to serum i po kąpieli parę kropelek wcieram w końcówki. Są takie jakby bardziej śliskie, sypkie (wcześniej zawsze były sianowate :p)
 
Do góry