reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

Wlosy przestaly mi wypadac jakies 3 miesiace temu. Ale co pomoglo nie wiem. Zazywam Feminatal, a na wlosy stosue ta maska Vax. I efekty sa. A teraz mi super wloski odrastaja. Taka mam mini grzywke ;D
 
reklama
Czyli jest nadzieja! :)
Ale wiesz, to, co mi trochę odrosło, to Majka potwornie ciągnie i wyrywa @%&&&&*!! Teraz wiem, dlaczego kobiety po urodzeniu dziecka obcinają włosy. Już wszystko wiem!
 
aniaz pisze:
Ale wiesz, to, co mi trochę odrosło, to Majka potwornie ciągnie i wyrywa @%&&&&*!! Teraz wiem, dlaczego kobiety po urodzeniu dziecka obcinają włosy. Już wszystko wiem!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D skąd ja to znam

aniuz, mi też POTWORNIE wypadały włosy
tylko ja nic nie używałam... i same przestały
mi też teraz odrastają takie maleńkie ;D ;D ;D
 
ŁŁŁAAAŁŁŁŁŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Baska!!!! ale kapitalnie wygladasz!!!! jak dla mnie zmiana na duuuuuzo lepsze!!!!!
super!

co do wlosow wypadania...
polecam szampon, troche drogi, ale baardzo wzmacnia wloski i hamuje wypadani. jest naprawde wart swej ceny
szmapon firmy "Vichy", ma takie czerwone napisy (bo jest jeszcze chyba zolty i niebierski), ale czerwony jest na wzmocnienie.
polecam, bo smam uzywalam
kosztuje okolo 35 zlotych, ale jest wydajny.

pozniej i ja wam pokaze moj niu fryz (wogole mam "niu stajla" ;D- Maciej mowi POST HIPPISOWSKI, ale ja tak nie uwazam).

buziole
 
Ania29 pisze:
na wlosy stosue ta maska Vax. I efekty sa.

Ja po Vax-ie nie mogłam włosów rozczesać, więc mi się nie przydał :(
ale dałam go bratowej i ona zadowolona :laugh:
więc nie zawsze jest wszystko dobre dla wszystkich :( a szkoda, byłoby prościej ;)

 
Basia fajnie ci w tych włosach, zdecydowanie lepiej niz przedtem korzystniej ;D
Ania29 pisze:
HiHiHIHiHi
Jak ja kiedys wrocilam od fryzjera, to mnie pogryzl moj lwasny durny pies. Nie poznal mnie.
Basiu on patrzyl i myslal, czy to mozliwe, ze ta moja mama moze byc jeszcze piekniejsza :D
;D ;D ;D
 
Czy pies się potem spalił ze wstydu? Ja uwielbiam, jak się psy palą ze wstydu, te płonące futra ;D
 
reklama
On nie wiedzial co to wstyd. Jak ktos przychodzil, to trzeba go bylo zamykac w kuchni, po gryzl po kostkach. A jak kiedys babcia nie zdazyla go zamknac, to kolezanke moja gonil przez cala ulice. Komiczny widok, ale jej chyba nie bylo do smiechu. ::)
 
Do góry